Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha én nem tudnék...

Az baj, ha én nem tudnék megidézi egy patrónust?

Figyelt kérdés
Ugye ahhoz életed legboldogabb emlékére kell gondolnod. Na hát gondolkodtam hogy nekem mi lenne az, és rájöttem hogy nekem nincs olyan nagyon boldog emlékem. Ha most itt lenne egy dementor előttem, fogalmam sincs mire gondolnék. Ez azt jelenti nem volt boldog életem? Ti tudnátok patrónust idézni? Nektet mi lenne az az emlék?

2020. aug. 31. 08:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

A való életben olyan hírességek vannak abban a házban,mint Eddie Redmayne(Göthe),Dwayne"The Rock" Johnson, állítólag Rupert Grint(Ron),Matthew Lewis(Neville) meg még vannak elég sokan.

Szerintem Keanu Reeves is az.

2020. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A pottermore szerint Tom Felton is hugrabugos, nem mardekáros, mint ahogy azt sokan hiszik.
2020. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Vannak a háznak tulajdonságai.Szerintem minden házban önmagad lehetsz.Ha az alapok benne vannak a fejedben..😁

Viszont igen,az összes többi házhoz konkrétan kell valamilyennek lenned.Mondjuk általában a Hugrabugosok kedvesek, természet szeretők, imádják az állatokat.De volt a HPben olyan Hugrabugos,aki nagyon irritáló volt.Azt hiszem Zachary Smith volt.Konkrétan folyton megkérdőjelezte Harryt.

2020. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Egyébként tudok nagyon goromba lenni.Dacára annak,hogy tényleg Hugrabugos vagyok.Elképesztően utálom,ha ártatlan emberek vagy állatok szenvednek.Vagy a társadalmi igazságtalanságokat.Például,hogy az igazságszolgáltatás szerintem nem minden esetben igaz.Túl hideg,rideg és abszolút(hehe)embertelennek tűnik néha.Ha valaki olyat bántana,akit szeretek,azzal nem tudom,mit csinálnék.
2020. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Először én is azt hittem, hogy muszáj jófejnek, kedvesnek, kommunikatívnak lenni, ha már Hugrabugos vagyok, de aztán rájöttem, hogy ez nem erről szól. Vegyük csak azt, hogy Cedric barátai is bunkók voltak, mikor a Tűz serlegében Harry Diggoryval akart beszélni. Nagy kő esett le a szívemről, hogy ők sem mindig cukik és aranyosak, ezért én is utálhatok másokat
2020. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Én lobbanékony természetű vagyok, sokáig tűrök, de aztán egyszer robbanok. Aztán pár másodpercig tart, és lenyugszom.
2020. aug. 31. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!