Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen emlékre gondolnátok...

Ti milyen emlékre gondolnátok a patrónus-bűbájhoz (Harry Potter)?

Figyelt kérdés

Pont most nézem a harmadik részt, és elgondolkodtam, hogy én milyen emléket elevenítenék fel. Ugye olyanra kell gondolni, amikor nagyon boldog voltál, egy örömteli emlékre. Nekem nem nagyon jut ilyen eszembe. Esetleg az lehetne, mikor egyszer régen, mikor anyuék még nem váltak el, kint vacsoráztunk a kertben. Nagyon szép naplemente volt, gyönyörű volt, és anyuék tök szépen megterítettek, és utána kukoricát is ettünk.

Nektek milyen emlék lenne az, amire ilyenkor gondolnátok?



2018. okt. 30. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem kinyírnának a dementorok maradjunk annyiban...
2018. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak egy javaslat, szerintem ezt írd ki az Emberek kategóriába, csak húzd ki belőle a Harry Potter utalásokat, ott többen akarnak ilyenről beszélni.
2018. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nem egy konkrét esemény emléke. Arra gondolnék, amikor a húgaimmal kicsik voltunk, és hétvégén a nagyinál aludtunk egy nagy ágyban és vasárnap reggel néztük a kölyök klubot a tévében. :)
2018. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én arra amikor életemben először ötöst kaptam
2018. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!