Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tetovált emberek büszkék...

A tetovált emberek büszkék magukra?

Figyelt kérdés
Régen bennszülött törzseknél ki kellett érdemelni a tetoválásokat. A mai világban, akik tetováltatnak, ők úgy érzik, hogy kiérdemelték, hogy tetováltassanak? A prostik kétharmadának van tetoválása, érdekes, hogy ők is ilyen büszke típusok.

2020. szept. 2. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mit provokálsz.
2020. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Gyenge ez még provokálásnak is :D
2020. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van tetoválásom, szeretem, tetszik. Viszont emiatt értelmes ember nem büszke magára, illetve nem is szégyelli, hiszen azért csináltatta, mert alaposan átgondolta akarja-e, hova akarja stb.. ha valaki hülye és össze vissza tetováltat értelmetlenül és erre büszke az egy teljesen más kategória :)
2020. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: Nem úgy értettem, hogy a tetoválásra büszkék, hanem az elért teljesítményükre, ami alapján megengedték maguknak azt a luxust, hogy tetováltassanak magukra valamit.
2020. szept. 2. 17:22
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez baromság... Miért lenne ez luxus? Nagyon el vagy tévedve.
2020. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem a tetoválásaim miatt vagyok büszke magamra, hanem mindazért, amit egyedül a nulláról elértem az életben. A tetoválásaimnak ehhez semmi köze.
2020. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Gyere el a buszoddal kicsit messzebb. Akkor lathatod, hogy igy 2020-ban az emberek fele szejjel van tetovalva, es ugyanugy van ilyen, olyan, amolyan is koztuk, fuggetlenul a boruktol.
2020. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek ugyanaz az indíttatása amikor tű alá fekszik.Mondjuk egy mexikói bűnözőnél tényleg játszik az, hogy a rivális banda megölt tagjai után gyűjti a tetoválásokat, ebben nyilván van egyfajta büszkeség. Vagy az orosz maffiózónál aki székesegyházat varrat magára,hogy ezzel tudassa a hierarchiában betöltött helyét a külvilággal, szintén ez van,mivel ebben a világban ez számít értéknek, fokmérőnek.Sokan egyszerűen divatból csinálják,vagy az önbizalom hiányukat próbálják elfedni egy extrém külsővel.Mások ezzel állítanak emlékművet emlékeiknek, eletük fontos pillanatainak. Meg nyilván van olyan is aki ezzel is akarja virítani a lóvét sok egyéb külsőség mellett. Bárkinek joga van ahhoz, hogy tetováltasson, a motivációt hozzá meg találja meg mindenki önmagában.
2020. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, az vagyok. Volt egy szituáció, amitől nagyon féltem, pánikrohamaom is volt előtte, de akartam, és azt mondogattam magamnak előző este, hogy ha megcsinálom, akkor magamra varratok valamit (nyilván egy releváns dolgot). Azóta is jó érzéssel tölt el, ha ránézek a bal alkaromra.
2020. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

És te büszke vagy úgy általában az életedre? Egy darab tetoválásom nincs, de annyira szánalmas, amit művelsz, hogy szekunder szégyenérzetem van tőled.


Nem is az, hogy olyan embereket utálsz, akik bántanak másokat. Nem. Akik tetováltatják magukat. Ez olyan, mintha utálnék mindenkit, aki nyakláncot hord.


Semmi jobb dolgod? Netflix, kindle, sehol semmi?

2020. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!