Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezentúl az emberek kevesebbet...

Ezentúl az emberek kevesebbet fognak tetováltatni? Gondolom másra fog kelleni a pénz, jobban megnézi ezentúl az ember hogy mire költ.

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Reméljük, hogy megjön az eszük.
2020. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Akinek valami kell úgyis megoldja...

Nézzük pl a sok gyökeret, akik adósságba fulladozva, de megveszik a legújabb 300-400ezres elektronikai cuccokat 👏👏😁👌


Lehet visszább esik, de mindig lesz olyan akinek kell.


Meg lesznek a magamfajták, akiknek nem tett be semmi anyagi gondot egy kis vírus.

Megyek befejeztetni a hátamat.


Megcsinálnám magamnak, de hátamat nem érem el .

(Foglalkozok tetoválással is, de vállalkozásom mellett ez hobbim lett már csak, ahogy a fodrászat is - közelebbi ismiknek vállalok szabadidőmben)

2020. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Én továbbra is fogok, akár tetszik, akár nem. Eddig is költhettem volna másra azt a pénzt, amit erre költöttem, de én így döntöttem és kész.
2020. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Én ettől függetlenül is elmentem 4 nappal ezelőtt.. Max. azért fogunk kevesebbet tetovàltatni mert bezár.
2020. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten tetkós, még meddig fogsz ezen lovagolni?
2020. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

"Max. azért fogunk kevesebbet tetovàltatni mert bezár."


Nagyon helyes. Azt se értem, miért lehet még egyáltalán nyitva.

Nem a tetoválással van bajom, vagy hogy ki mennyit költ erre, ez magánügy. De minimalizálni kellene az interakciókat az emberek között, hogy elkerüljük, ami Olaszországban történt.

2020. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Addig, amíg a tetováló művészek többsége nem vállal vendéget a járvány miatt, mindenképpen csökken a tetoválások száma.
2020. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
29%

Nekem nem tett be a válság, mert a kereskedelemben dolgozom, sőt, a túlórák miatt jóval több lesz a fizetésem.


6-os, a hozzád hasonló pánikbeteg barmokat meg be kéne zárni 50 évre a Raven Rock-hegyi komplexumba hermetikusan, mert már a hócipőm tele van azzal, hogy minden második ember retteg egy kis vírustól, ami gyakorlatilag minden tavasszal van.

2020. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Alig várom, hogy vége legyen ennek az egésznek, és megcsináltathassam végre azt a tetkómat, amit egy ideje tervezek.
2020. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!