Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősötök, akinek...

Van olyan ismerősötök, akinek furcsa szaga van?

Figyelt kérdés
Kis étvágyú ismerőseimen éreztem olyan szagot, amit - korábbi emlékeim szerint - a székletürítés aktusával a ruhába kissé beleivódó illatanyagok keltenek; de náluk, ez mintha egy fajta szájszag lenne. A táplálkozással állhat ez összefüggésben, vagy más diszfunkció?

2020. szept. 2. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Hüvelygomba.

Azoknak a nőknek van ilyen szaga.

2020. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

En olyanokon ereztem irtozatos szajszagokat, akik iskolaban, munkahelyen ehesek voltak, de sosem ettek. Aludttej, nyers krumpli, nem is tudom. De menekultem eloluk.

Legdurvabb tortenetem, mikor fogszabalyzom volt, es masik orvos helyettesitett, raadasul ragasztott, sokaig voltam. Nem egyszeruen budos volt a szaja, es olyan cuppogosan beszelt, de fel oran at az arcomba bele pofazott az asszisztenssel. Folytak a konnyeim a tehetetlensegtol. Fogorvos budos szajjal maganrendelesen. Hozza nem jartam volna.

2020. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Egy egyetemi évfolyamtárs srácnak volt nagyon durva szájszaga, aki egyszer udvarolni próbált nekem. Gondolom mondanom sem kell, hogy nem járt sikerrel szerencsétlen.
2020. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Volt olyan osztálytársam általánosban, aki állítása szerint soha nem mosott fogat. Volt szájszaga az biztos. Az utcán is elég sok büdös emberrel találkozom, van hogy tök ápoltnak tűnő embereknek van szó szerint hajléktalanszaguk. Ez főleg buszon gáz.
2020. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gimiben a padtársamnak volt kellemetlen szájszaga, de a mai napig nem tudom (szerencsére), hogy mitől, bár ő is azok közé tartozott, akik keveset ettek.

Továbbá szintén gimiben, a könyvtárosnőnek is, de ő valami paleo diétát vitt, és néha láttam az ebédjét. Nos, azoknak sem volt sokkal jobb illata..

2020. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!