Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is felbosszant ha...

Titeket is felbosszant ha irtok valakinek es el is olvassa de nem válaszol rá?

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 08:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, nem akarlak elkeseríteni, de egyszer én is feltettem a kérdést, és a gyk közönsége szerint ez teljesen normális dolog. Mármint elolvasni és nem válaszolni.

(Szerintem meg nem az.)

2020. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Ha állandóan ezt csinálja valaki és napokig tart válaszolni, akkor engem zavar.

Nyilván nincs miért mérgesnek lenni, ha valaki nem ér rá és azért nem válaszol.

Az irritál, aki ilyeneket direkt csinál.

Pl. Kérdeztem valakitől, hogy akkor mi van, tényleg megyünk e egy adott programra (eléggé kétkedve beszéltük korábban is), direkt kértem, hogy válaszoljon valamit, mert ha nem jön össze, akkor lenne más dolgom is. Na erre a barom látta és napokig húzta az időt, a végén közöltem, hogy szerveztem mást, erre meg még ő hisztizett. Ezek az emberek nem tisztelik a másik idejét.

Nagyon utálom, amikor valaki egy fontos dologgal kapcsolatban így húzza az időt.

Az ilyen embereket le is építem az életemből hamar.

2020. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%

Normális, mert az emberek nem csak ülnek egész nap.


Ha csak nézek ki a fejemből, akkor is elég érdekes, hogy valaki számonkéri rajtam, mikor válaszolok, de úgy, hogy éljük az életünket, tiszta vicc.

2020. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
Csak ha rendszeresen teszi, de akkor se sértődök meg, hanem megbeszélem az illetővel. Nem vagyok egy nagy chatelős. Alapszabály, hogy üzenetben nem folytatok hosszabb vagy komolyabb beszélgetést és hogy soha nem írok semmi olyat, ami sürgős vagy fontos lenne. Az pedig teljesen normális számomra, ha valaki órákkal vagy 1-2 nappal később válaszol. Én is csak kb. 2 naponta nézem meg pl. a Messengert.
2020. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A messenger szerintem arra jó, ha valakivel van olyan közeli kapcsolatod, hogy nem okoz agyérgörcsöt a szünet. Nekem pl. a húgommal ilyen. Kérdeztem tőle most is valamit, de mivel nem fontos, csak beszélgetünk, nem érdekel, ha este válaszol. Ha azonnali válasz kell, akkor fel szoktam hívni.
2020. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%

Nekem szokott olyan lenni, hogy valakivel chatelek telefonról, majd valami közbejön (hív a főnök, leszállok a vonatról, akármi a világon), és bár még mindig nem érek rá chatelni a feladatom közben, valami mást kell használnom a telefonomon. Amint feloldom, megnyílik a chat, és a másik annyit lát, hogy "láttam" amit írt. Ettől még nincs időm épp elolvasgatni és visszaírogatni...

Millió oka lehet hogy nem ír vissza azonnal. Nem értem, miért kéne ezen idegeskedni.

2020. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem érdekel, mert tudom, eleve nem is vagyok olyan fontos neki.
2020. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%
Régen zavart, de nem bosszantott, viszont már eljutottam arra a pontra, hogy már nem is zavar.
2020. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Azert esik rosszul, mert már nem az első ilyen huzasa az illetőnek és anno ő azért sértődött meg ram, mert vizsgaidoszakom volt es 5 hetig eltuntem, mert tamultam, de előtte szoltam neki hogy senkit nem fogok keresni mig tart a tanulás es fel is fogta. Ő meg az esetek 50szazalekaban ha irok messengeren vagy napok mulva válaszol vagy egyáltalán nem. Es elvileg barátok vagyunk... Most speciel 1 hete irtam ra h h van, mi van vele es azota se semmi valasz, de folyamat elerheto.
2020. szept. 4. 16:34
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is van olyan ismerősöm, aki folyamat elérhető, nem tudom, hogy csinálja. De nem az van, hogy általában elérhető, 0-24-ben annak mutatja.
2020. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!