Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy folyton más...

Miért van az hogy folyton más akarok lenni?

Figyelt kérdés

Folyton más ember akarok lenni más életét akarom más ruháit más szépségét más mindenét

Nem vagyok elégedett magammal, mit tehetek hogy ne érezzem többé ezt a szörnyű érzést

Van önbizalom hiányom és sehogy sem mulik

Akárhányszor elhiszem hogy szép vagyok szembe jön egy szebb csaj és huss eltűnt az önbizalmam


2020. szept. 3. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Talán még nem találtad meg életed szerelmét, aki annyira biztat és motivál, hogy lesz önbizalmad

Ne add fel, bizz magadban :)

2020. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Pszichológus, plasztikai sebész... ezek nem ciki dolgok, ha úgy érzed, ezektől lehetsz boldog. Csak ne ess a ló túloldalára.
2020. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van párom, akivel 2 éve vagyunk eggyut és támogat meg minden, meg néznek fiúk és mondják hogy szép vagyok de nem érzem igy
2020. szept. 3. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Pedig akkor is az van a háttérben hogy elégedetlen vagy. Hiaba a 2 éves kapcsolat, ha valami kevés benne neked.
2020. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésében ott van a válasz. Nem vagy elégedett magaddal, kevés az önbizalmad.

Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, olyan emberekkel akiket szeretsz. Lehet hogy elcsépelten hangzik, pedig nem is mindig olyan könnyű ezt megvalósítani.

Nehogy azt hidd hogy más tökéletesebb. Rajtuk is van valami ami rajtad nincs, és fordítva. Rajtad is biztos van valami amit viszont ők irigyelhetnek. Legyen az vékony láb, izmosabb láb, dús haj, göndör haj, kerek mell, kis mell, nagy mell széles csípő, keskeny csípő stb. Mindig az kell ami a másiknak van. De ez nem azt jelenti hogy, te kevesebb vagy. Magadból hozod ki a legtöbbet, ne másra akarj hasonlítani.

2020. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lényeg nem volt leírva, meg kell találnod önmagad. Ne a párodtól várd, hogy növelje az önbizalmad, annak belülről kell jönnie. Keress olyan barátokat, elfoglaltságot, amikben ráébredsz arra, ki is vagy valójában, milyen dolgokat szeretsz. Persze, tetszik másban a szép, mert azt látod, hogy ő jól érzi magát így, de lehet, hogy neked más jelentené az igazi elégedettséget, egy olyan értéked, amit még nem ismersz.
2020. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De hogyan? Csak érezni akarom azt hogy igenis szép vagyok...
2020. szept. 16. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy kisfilmet. Volt benne egy nő, aki éjjel-nappal gürizett, hogy valami megélhetése legyen. Alig érte utol magát. Volt egy másik nő is, aki nagyon szép volt, látszott rajta, hogy telik neki mindenre. A főszereplő meg is jegyezte, hogy annak a nőnek mindig más frizurája van, biztos sok pénze van, ha folyton telik neki fodrászra. Aztán a két nő hazament. Az egyik folytatta tovább energikusan a dolgát, a másik meg... Levette a parókáját és szomorúan bámult a tükörbe. Bizony, beteg volt, talán rákos lehetett. Ebből is látszik az, hogy mert valaki szép, nem biztos, hogy boldog is. A szépség külsőség, az elmúlik, de lehet javítani rajta. Ami nem tetszik magadon, azt megváltoztathatod, ha tudod (ha nem, fogadd el). Az a lényeg, hogy ezt belülről hogyan éled meg, de egy bölcs emberrel a közeledben ezt könnyebb lenne megbeszélni. Nem kell feltétlenül egy lelki tanácsadó, elég egy olyan kedves ember is, aki sok mindenen keresztül ment már, mégis elégedett az élettel. Én is így hiszem el magamról mindennap, hogy igenis szép vagyok.
2020. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!