Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az mitől van hogy folyton...

Az mitől van hogy folyton beteg akarok lenni és depressziós? És az hogy vágom magam de nem akarok meghalni? De most ne hulyezzetek le mert komolYan kíváncsi vagyok rá! Köszönöm az értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szomorú vagy valamitől?

Mit gondolsz erről a zenéről?

https://www.youtube.com/watch?v=wsAF43VYvbQ

2016. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Figyelemhiányos vagy?
2016. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen, nagyon sokszor vagyok szomorú. Figyelemhiányos is vagyok sokszor sajnáltatom is magam.

2016. dec. 18. 19:28
 4/5 thuesday válasza:

A válasz ott van a hozzászólásodban.

Keresgélj önbizalomfejlesztõ dolgok után. Az önsajnáltatás még szomorúbbá teszi az embert, szóval annak semmi értelme

2016. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez azért van, mert függője vagy ennek az állapotnak. Úgy hozzádnőtt, hogy ha nem ilyen lennél és nem ezeket a dolgokat tennéd, már nem éreznéd azt, hogy te vagy.

Szeretsz szenvedni, ennyi az egész.


E miatt járok pszichoterápiára

2017. márc. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!