Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az beteges, ha félek a szép...

Az beteges, ha félek a szép lányoktól és nem is akarok magamnak szép barátnőt, mert frusztrál a jelenléte és úgy érezm, hogy folyton tökély akarok lenni, vagyis megakarok felelni, de tudom, hogy ez képtelenség?

Figyelt kérdés
Például ha már velem szembe is jön egy lány, aki fú, de szép, meg vonzó, hirtlen levegőt sem bírok venni, tökre rám jön, hogy jól kéne kinéznem, de hirtelen eszembe jut,hogy hát én ronda vagyok és nyomi, meg áá, annyira kevésnek érzem magam egy ilyen lány társaságában, közelségében, megalázó az élmény, hogy egy ilyen szép csaj előtt égek be stb. Úgyhogy inkább átlagos lányokra hajtok, még, ha sok nem is tetszik nekem igazából, de legalább előttük nem éghetek be úgy, meg nem is jön ez a frusztráló érzés, megfelelési kényszer, tudok tökös és laza meg bátor lenni. Bár eddig csak két átlagos külsejű lánnyal volt dolgom, a többi kifejezetten csúnya volt számomra, de azért csókolózásra jók voltak legalább.
2013. szept. 6. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy...
2013. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na itt a baj már nem kicsi...
2013. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az önbizalmadat kellene helyreállítani!!
2013. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!