Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nem akarják a...

A nők miért nem akarják a férfit megérteni. Úgy mint a férfiak a nőket? (A nőt persze soha nem érti meg a férfi)

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 22:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

Attol függ miben.

En pl nem ertettem hogy velem miert nem akar nyaralni csak ugy ha haberokkal vagyunk meg azok parjaival.

Es ha ennyire nem akar velem lenni minek jàr velem meg mi ez a szeretlek maszlag.


Nem tudom megerteni hogy a haverok kocsik bandazas miert több, mint a pàrja.nekem nem több a bnöim meg a müköröm nàla.

2020. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem akarom megérteni, mert az elveim ellen megy.

Nekem fontosabb a pàrom, mint pl egy maniküröshöz egy idöpont. De neki fontosabb egy kocsi is. De az is lehet egy kutya is fontosabb lenne. Ès ezt meg kéne èrtenem?


1.voltam

2020. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén minél több férfi elméjébe adódik alkalmam bepillantani, annál inkább elborzasztotok.

Más nők nevében nem beszélhetek, de én azért nem akarom megismerni a férfiak gondolkodását, mert jobb tudatlanul, de félelem nélkül élni, és jobb reménykedni abban, hogy nincs elemi különbség köztünk.

2020. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És a férfiak miért nem képesek megérteni, hogy ha ugyanannyit dolgozunk mind a ketten (és még többet is keresek), akkor nem fogom az összes házimunkát el végezni és ha segítséget kérek akkor nem hisztit várok egy férfitól?
2020. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Számomra kimeríti a sokkoló fogalmát, amikor szerencsém volt bepillantani a férfiak gondolkodásába. Mondom ezt 3 fiútestvér, 2 ex és számtalan férfikollégával a hátam mögött, akiknél volt lehetőségem.

Azóta inkább boldog szingli vagyok :)

2020. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
De miért, mi volt az a sokkoló dolog amiket írogattok? Akár privátban is, de osszátok meg velem kíváncsi lettem!
2020. szept. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki érdekel, azt meg akarom érteni, a többieket meg magasról leszarom. A férfiak meg mindig is kitartóbbak és türelmesebbek voltak, ha pináról vagy ismerkedésről van szó. Nekem ezek olyan "jó, ha van, de amúgy kit érdekel, ha nincs" dolgok, egyszerűen semmi kedvem random emberekbe ennyi energiát fektetni, mert annyira nem érdekel a többség.
2020. szept. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem fejtenéd ki kicsit bővebben, hogy mire gondolsz?
2020. szept. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
Az egyik racionálisan, a másik érzelemmel teli gondolkodik. Ezért nem lehet az összhangot kialakítania.
2020. szept. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg akartam érteni, de bár ne tettem volna. Xd Viszont nem érzem, hogy engem túlzottan meg akartak volna érteni, úgyhogy ugrott az elmélet. Pedig több párom is volt, de nem igazán sikerült eljuttatnom a buksijukba, hogy egy férfi is megtanulhat főzni, nem vagyok én szakácsnő meg pincérnő, hogy az év 365 napjában kiszolgáljam és még az asztalhoz is vigyem, míg ő terpeszkedik az ágyban. A takarítás, vagy ne adj' isten más dolog meg aztán főleg nem ment nekik, mert hát ott vagyok én. XD
2020. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!