Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha épp egy unalmas, dolgos de...

Ha épp egy unalmas, dolgos de szürke időszak van az életedben, hogyan motiválod magad?

Figyelt kérdés

Sajnos kicsit azt érzem nem bírok reggel már felkelni. Főleg hétvégén túlalszom, nincs motivációm.

Nem bírom.


Családom, párom stb nincs és most nem férne bele.



2020. szept. 5. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyakrabban járnék fürdőkbe, csoportos edzésekre, masszázsra, stb.
2020. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minnél közelebbi, de nagy célt tűzök ki magam elé, valami olyasmit, amit nagyon várok. Ilyenkor nem érdemes hosszútávon gondolkodni, mert csak azzal fogsz szembesülni, hogy istenem, milyen lassan telik az idő, rabja vagyok a monoton hétköznapoknak és mégjobban depressziós leszel. Tudom, mert megjártam ezt az utat. De egyébként szerető párral minden sokkal könnyebb, tényleg. Az unalmas munkanapoknak is meg lesz a varázsa, mert tudod, hogy vár otthon téged valaki.
2020. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, csak a pár nem megoldható most.
2020. szept. 5. 14:34
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Mindit találok valamit ami miatt várhatom a holnapot. Pl felveszem az egyik kedvenc ruhám, szervezek egy programot a barátnőmmel, stb. Kis dolgok de nagyon sokat jelentenek.:)

16/L

2020. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Sport és hobbi, zenehallgatás, ilyesmik.
2020. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En bele szoktam buzulni valami temaba, amire sikerul ugy rakattanni, hogy elvonja a figyelmem. Most elhiszem, hogy te nem fogsz mohakat tenyeszteni palackban, de erted, mire gondolok. Vagy fenykepeket lottem a varosban minden fasz graffitirol.

Egyfajta teli alom erdeklodessel az en tulelo strategiam. ( Internet radio, Google utcanezet, utazas a szobambol.)

2020. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Hagyom, elfogadom. Ez miért rossz? Miért akarsz változtatni?
2020. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor mindig vásárolni megyek. :)az föl dob.
2020. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alkohollal.
2020. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!