Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire helyénvaló Vanja...

Mennyire helyénvaló Vanja Timitől, hogy nem rég halt meg a férje és ebben a Nicsak kivan műsorban ilyen szörmók jelmezben ugra bugrál, mint egy tini lány? Bőven gyász időszak lenne még szerintem, nem?

Figyelt kérdés
Én kicsit kiakadtam tegnap. Sokat köszönhet a férjének a tisztelet lenne a minimum.
2020. febr. 17. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkozol vele?
2020. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Timike sose volt a "Tudósok és erkölcsrendészek klub" tagja, és szerintem komoly gondok vannak a fejében. Ugyanakkor szabad ember, azt csinál amit akar. Én nem így viselkednék, de más helyzetekben meg nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam.
2020. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 éve halt meg, a gyászolni "szeretők" sem gyászolnak ennél tovább, miért ne élhetné az életét?
2020. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

A férje?

Csinos, fiatal nőként hozzáment egy vénemberhez a pénzéért. Elhiheted, hogy nem az igaz szerelem vezette. Akkor meg minek játssza meg, hogy egy évig gyászolja?

2020. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy álmatlan éjszakáim is vannak emiatt, de néha azért bosszant, hogy ilyen dolgokon húzzátok fel magatokat ahelyett, hogy azzal foglalkoznátok, ami számít.


Lehet előrébb tartana ez az ország, ha nem Vajna Timi lenne ennyire a kozgyulolet célpontja, hanem pl mészáros lőrinc.

2020. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

1. Mi közöd hozzá?

2. Mindenkinél más ideig tart az időszak.

3. A gyász és a szórakozás nem zárja ki egymást.

4. Andy Vajna azt akarná, hogy a felesége örökké miatta sírjon?


Fel nem fogom, miért nem lehet békén hagyni másokat.

2020. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó...

Hidd el van jobb dolgom ettől, és egy szóval nem becsméreltem, vagy támadó kritikákkal illetem.

Csak megkérdeztem, hogy ez mennyire helyénvaló. Nem vagyok maradi gondolkodású és elfogadom ha neked is hasonló az értékrended.

2020. febr. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!