Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon vannak pszicho...

Ezen az oldalon vannak pszichopaták vagy szociopaták?

Figyelt kérdés
Szeretnék ilyenekkel barátkozni. Nekem ez a fétisem. De ha itt nincsenek akkor hol tudnék velük dumcsizni?

2020. szept. 5. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de nem biztos ők kíváncsiak rád.
2020. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem igaz, mert nincsenek is.
2020. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ma már azokat is annak hívják, akik amúgy teljesen normális emberek...
2020. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A pszichopatával azért lenne nehéz barátkoznod, mert a barátság mint olyan az ismeretlen dolog számára. Látszatkacsolatai vannak, mivel valódi kötődésre képtelen,manipulatív,a körülötte lévő embereket csak használja a saját érdekei szerint. A szociopata pedig nem is nagyon keres emberi kapcsolatokat vele ez a gond.Nárcisztikus pszichopatával már volt alkalmam együtt dolgozni, eszembe nem jutott volna vele barátkozni.Azután szabadultunk meg tőle miután gondoskodtam róla, hogy a fülébe jusson, hogy az egész banda előtt akarom behugyozásig verni.10 éve volt a cégnél de ezután azonnal leszámolt, nem is láttuk azóta. Az ilyen a megaláztatástól tart a legjobban, más módszer nem működik nála.
2020. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Volt olyan gondolatom, hogy esetleg én az vagyok.
2020. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. De nem fognak önként jelentkezni a többség nem tud róla vagy tagadja. Egyebként meg nem túl normális amit akarsz. Nincs elég bajod?
2020. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan, csak olvasgass hozzászólásokat.
2020. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kár, hogy csak a normális embereket találja meg a pszichopata és nem az idiótákat. :(
2020. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak nem egy alacsony IQ szintü embertárs aki azt hiszi hogy érdekel minket az élete
2020. okt. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!