Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is eszèbe jut a feltünő...

Másnak is eszèbe jut a feltünően nyilvános helyen vizelő férfiakról hogy olyanok mint az állatok?

Figyelt kérdés

Mindig ez jut eszembe

Ott konnyit magán ahol épp rájön és mindig valamit le kell pisilni mint egy fa vagy haz

Detto mint az allatok


2020. szept. 6. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem, mert a szükség nagy úr. Nekem semmi bajom nincs az olyanokkal, akik elvonulnak egy fához, vagy bokorba, vagy ott pisilnek, ahol nem látják mások, max távolból tudják éppen pisil.
2020. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
En noket is lattam hasonlo helyzetben, javaslom ejszaka a pesti korutat tanulmanyozd ilyen latnivalokert. Valoban, mint az allatok.
2020. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is olyanok. Őszintén, a városban szerintem csak nagyon részegek, hajléktalanok és nagyon proli emberek szoktak pisilni utcán...
2020. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Múltkor a Margitszigeten a rózsakertben fényes nappal pisált egy részeg.
2020. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj hogy kint könnyít magán mert épp nincs wc a közelben. Engem az zavar hogy szem előtt csinálja úgy hogy látja mindenki. Ha elbújna valahova és úgy könnyítene magán azt mondom oké. Egyébként nálam az verte ki a biztosítékot hogy a főűt mentén a város kellős közepén könnyít magán az űr úgy hogy az út felé pisálja le a kis díszvirágos kertet és rohadtul nem zavartatja magát hogy az autókból, buszokból simán látja mindenki szinte. Még ha hátat fordítana és a fal felé könnyítene magán az egy fokkal jobb.
2020. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Nemrég azt kérdezte itt egy hölgy, hogy szerintünk is irigylésre méltóak a férfiak, mert ott könnyítenek magukon, ahol csak akarnak?

Egyébként miért lennének olyanok, mint az állatok? A házisertés kijelöli az ól egy pontját vizeldének, és csak ott végzi a dolgát. Pont, mint te. Akkor te olyan vagy, mint egy disznó?

A vizelés az egészséges életvitel velejárója. Nem kell akkora feneket keríteni neki.

2020. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Le lehet pontozni, de szerintem gáz városban pisilni, mikor vannak publikus WCk vagy egy 150 ftos fagyi után a mekiben is lehet használni egy kultúrát WCt. Nem csak attól koszos és büdös egy város, hogy eldobálják a csikkeket vagy a szemetet az emberek, hanem azért is, mert mondjuk a bulinegyed mindig tele van pisilve nyáron a 35 fokban.
2020. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi, utsó, amikor a válaszom íródott, még nem voltál a képben. Szerintem akikről te írsz, azok a hetedik sör után kellően "ellazulva" teszik, amit tesznek.
2020. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
*Bocsi, 5-ös, amikor a válaszom íródott, még nem voltál a képben. Szerintem akikről te írsz, azok a hetedik sör után kellően "ellazulva" teszik, amit tesznek.
2020. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor tök "jó" volt látni az ablakból, hogy a részeg szurkolók (asszem valami Fradi meccs volt a közelben, talán épp Újpesttel?) szépen sorban beálltak egy fal mentén, bárki által jól látható helyen szépen öntözik az utcát.


Szó szerint két perc sétára volt mosdó, de neeem.

2020. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!