Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lányok kéregetnek?

Miért nem lányok kéregetnek?

Figyelt kérdés

Ugye debrecenben meg sok helyen még vannak ilyen megállók ahol sorban jönnek majd a romák pénzt kéregetni.

Na most ha egy fiatal srác vagy idősebb férfi pénzt kér, akkor mégis ki a franc adna neki? Hát mennjen dolgozni. De ha egy csinos lányka jönne hozzám egy kis megélhetésért kéregetni neki szívesen adnék pedig tudnám, hogy dehogy is arra kell :3

Lehet kérnék érte egy puszit de most 1-2 ezret szivesen neki adnék hagy legyen mégjobb a napja.Vagy régen igy volt és már nagyban játszanak tehát prostik lettek? Oké oké de aki nem az lett és ezt csinálná akkor sokkal jövedelmezőbb lenne nekik is és nálunk se az van akkor, hogy takarodj már innen, nem adok pénzt.



2020. szept. 6. 16:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Kéregetnek azok is. De ugye aki már odáig alacsonyodik, az hajlandó egy két szexuális "szívességet" tenni, amivel könnyen juthat több pénzhez.
2020. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Imádlak titeket :D xD


Igen világos minden.

De biztos van azért 1-2 intelligensebb nő is aki azt mondja, hogy kéregetni még hajlandó vagyok kimenni de engem nem fog bárki toszogálni.

És akkor oké nem lesz prosti mégis többet keres jóval mint egy férfi.

2020. szept. 6. 21:00
 13/21 anonim ***** válasza:

Már hogy keresne többet, pláne számottevően? Aki az utcán él, annak bizony nem lesz szép külseje. Ápolatlan, büdös, koszos lesz, netán még tetves, bolhás is.

Az emberek többsége,

főleg a férfiak elhajtják a koldusokat. Ne magadból indulj ki, aki amúgy burkoltan ki akarja használni ezeknek a szegény anyagi helyzetű nőknek a nyomorát.

Szerinted amúgy napi kb 500, jó esetben 1000 Ft-ból hogy éljen meg valaki, hogy tartson fent valamilyen lakhatási lehetőséget? Ha ennyire nincs pénze, nem talál munkát, akkor bizony sok el fogja vállalni akár a prostitúciót is.

2020. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ezek nem hajléktalanok. Van hol lakniuk csak így elosztják maguk közt a várost és úgy éldegélnek. Eddig még egyik srác se büdösen meg így jött hozzám.

Barátnőmnél voltam csak elköltöttem minden pénzemet nem tudnál adni busszjegyre? stb stb. :D

Legalábbis Debrecenben így van ahogy érzékelem.

2020. szept. 6. 21:20
 15/21 anonim ***** válasza:

Még egyszer kérdezem: hogy tartasz fent koldulásból lakhatási lehetőséget? A hajléktalanszállón lakók ugyanolyan ápolatlanok, mint az utcán élők, nem nagyon van normális tisztálkodási lehetőség (vagy amíg zuhanyzol, ellopják a cuccaidat).

Lsd. az emberek többsége elhajtja a koldusokat, mert nagyon negatív visszhangjuk van. Főleg az ilyen buszra kéregetőknek egyébként, mert ők azok rendszerint, akik észrevétlenül kizsebelnek.

2020. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Válaszolok a kérdésre.

Nem tudom nem vagyok hajléktalan.

De amúgy sok olyan lakás van ahol nemdolgozik senki. Persze nem egy palota de nekik jó úgy. Biztos segély és mivel sokan vannak sok helyen több is összejön 500 forintnál. Látok nőket akik meglátják a cuki pofijukat és egyszerűen muszáj előkaparni a pénztárcájukat, hogy adjanak nekik. De egy nő még akkor is többet kapna :P

A koldusok hajléktalanok ápolatlanok,büdösek,stb.

Ezek nem. Ezek csak úgy jönnek azt kérnek.

2020. szept. 6. 21:39
 17/21 anonim ***** válasza:
38%

Ha a kamasz fiukra gondolaz akik altalaban cigire/piara/drogra keregetnek (nem buszjegyre), akkor sem helytallo az allitasod, hozzam jott mar oda lany is, de hidd el, az sem a bombazo vagy cuki lany volt, hanem az a “fura”, szinte mar ijeszto fajta, szeme felig fennakadva, stb. nem csoves volt, lattad rajta, hogy tiszta, normalis ruha van rajta, de hidd el, nem puszilgatnad ezeket sem..

A valasz erre szerintem az, hogy egy fiatal lany kiszolgaltatottabb, arrol nem is beszelve, hogy a lanyok ertelmesebbek a sajat maguk kora beli sracoknal, igy mig a fiuk szerint jo hecc egy ilyen keregetes, (hiszen te magad is ezt irod, hogy miert is nem megy egy lany keregetni, ugy is kapna), a lanyoknak ez megalazo, meg ennel sokkal erettebbek, hogy ilyennel jarassak le magukat.

Olyan mint amikor a suliban a fiuk a f•rkukkal poenkodnak, te mennyire gyakran hallottal egy lanyt a p•ncijarol viccelodni meg poenkodni? Na ugye..

2020. szept. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nézd a szűz hogy álmodozik
2020. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tegnap is adtam 500ft-ot ket sracnak.

Fel eve az egyik full keszen "szet akart bombazni az allkapcsomat" a telefonomert, de akkor eltessekeltem.

Le*zarom, igyon egyet -10rol nehez lehet.

Hatha ossze szedi magat 🤷‍♂️

2020. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
22/f Bp.
2020. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!