Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hogy tudnak rajonga...

Az emberek hogy tudnak rajongani egy olyan rapperért aki korábban megverte a barátnőjét és évekig drogos volt?

Figyelt kérdés
Komolyan ilyen ember koncertjéért fizetnek az emberek?
2020. szept. 6. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
A rapperek 80%-a használ valami kábszit. :D
2020. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
Attól még lehetnek jó számai, nem?
2020. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Persze. A pedofil takeshi69 ott folytatta a karrierjét, ahol a börtön előtt abbahagyta. A nőverő xxxtentaciont a halála után még mindig hősként kezelik és minden második fiatalnak ő a példaképe. Snoop dogg büszkén vállalja, hogy strici volt.


Szerintem a rapp világa annyira egybefolyt az erőszakkal és a gengszterekkel az emberek fejében, hogy a rapp rajongók nem is úgy tekintenek ezekre a valós büntettekre, mint valamire ami tényleges áldozatokat hagyott maga után, hanem valami hollywoodi filmként.

Ezek csak sztorik, amik megadják azt a gengszter életérzést, amit a rajongók úgy szeretnek.

2020. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

#2 Ha valaki akinek szereted a munkásságát egy utolsó erőszakos semmirekellő, akkor legalább ne tömd a pénzt a zsebébe, hanem keress valami torrent oldalt és töltsd le onnan a számait.

Valami mély morális törés van abban a társadalomban ami meggazdagítja a bűnözőit, és nem is érti, hogy mi ezzel a probléma.

2020. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Magyar emberről írtam. Nem gengszter érzés sajnos. Elég szomorú, hogy valakit ilyen tettek után is nyomnak előre és fiatalok rajonganak érte.

Ha meglàtom egyből eszembe jut ahogy összeverte a barátnőjét. Manapság úgy látszik ez a normális.

2020. szept. 6. 20:33
 6/24 A kérdező kommentje:
#4: Annyira egyetértek!!
2020. szept. 6. 20:35
 7/24 anonim ***** válasza:
15%
Én meg az erkölcs csőszöket nem szeretem, akik azt hiszik hogy ha valami tök súlytalan és következménytelen formában hangot adnak valami társadalmi problémának, akkor ők már rohadtul különbebb, jobb, több emberek.
2020. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem írtam, hogy különb lennék bárkinél is, de ne dicsérjünk már egy nőverő, drogos embert aki mindig eljátsza, hogy meg fog változni.

Én csak úgy gondolom, hogy szégyen hogy manapság ez a példa.

2020. szept. 6. 20:41
 9/24 anonim ***** válasza:
14%
Az asszony verve jó, a drog fogyasztva. Még szép, hogy támogatom!
2020. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván nem az asszonyverését meg a magánéleti fszságait sztárolják fel senkinek, hanem az eladói teljesítményét.
2020. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!