Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gondolhat olyas...

Szerintetek gondolhat olyas valaki a másikra aki egykor szerette?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Eszébe juthat, ha pl. a környéken jár, stb. De ez már nem jelent

semmit.

2020. szept. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam olyanra gondolni, akit egykor szerettem, régi közös dolgokról, helyekről, filmekről akármikről eszembe jut. Nem szeretem már, talán azért “bánt” mert elég viharosan lett lezárva, megérdemeltünk volna egy baráti elválást. Nekem is eszembe szokott jutni, hogy vajon ő is gondol e rám, nem tudom. De ezek nem jelentenek semmit. Jobb így :)
2020. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az a baj hogy már régóta nem találkoztunk személyesen egymással...

én még szeretem őt valamilyen szinten csak félek hogy elmúlt nála

2020. szept. 6. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem az exeim utàlnak,(holott ök a sàrosak volt aki megcsalt es még neki áll feljebb stb)annyiban gondolnak ràm hogy nagyon furja az oldalukat hogy: jobb munkahelyem lett e mint nekik, anyagilag hogy àllok, milyen a kocsim, van e vkim stb

Mèrik hozzàm magukat, mint vmi mércéhez.


Multkor összefutottam az egyikkel, jött volna oda hozzàm faggatni, infokat begyüjteni, a nöje mellöl, hol dolgozok stb, en meg gyorsan kikerültem. De, majd pont vele jopofizok ilyen miujsàg temàban. SKH

2020. szept. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!