Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen jöttetek rá, hogy...

Hány évesen jöttetek rá, hogy ambivertáltak vagytok?

Figyelt kérdés
Én évek óta tisztában vagyok vele, hogy léteznek ambiertáltak, néha magamra is ismertem 1-2 jellemző kapcsán, de csak 20 évesen, az egyetem első pár hónapjában voltam biztos benne, hogy az vagyok, odáig introvertáltnak mondtam magam.:D

2020. szept. 8. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem is hallottam ezt a szót, azt hittem magamról, hogy introvertált vagyok de ez teljesen én a mindennapokban!

Nem tudom mennyire pontosak ezek a leírások, de ez teljesen igaz rám!

2020. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez az intreovertált vs. intreovertált keverékét jelenti.
2020. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még a googlén sem kerestem ki a jelentèsèt. Szoval el fog tartani egy jodarabig hogy ràjöjjek :D
2020. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Rákeresve egy, azaz egy megbízható, pszichológiai szakoldalt sem találtam, ami írna erről, csak ilyen nők lapja szintű cikkek voltak. Szóval óvatosan ezzel, meg úgy általában az emberek túlzott bekategorizálásával is.
2020. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Aki lepontozott, attól kérdezem: így már jó?:

[link]

2020. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 Angol nyelven egyszerűbben találsz ilyet, mondjuk itt van két megbízhatónak mondható cikk.

[link]


[link]

2020. szept. 8. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
A korral az emberek extrovertáltabbak lesznek. Én mindig is introvertáltnak tartottam magam, aztán egyetemista koromban vált gyanússá, hogy elég társasági ember vagyok és eléggé gyakran kerülök a középpontba is (amit egyébként élvezek). Nagyjából ekkortájt eshettem át a határon és lettem inkább semleges, mint intro. Előtte szerettem otthon ülni és nem igazán érdekelt a társaság.
2020. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5/7


Én is megtaláltam azt az oldalt, de a szerzője nem pszichológus, vagy mentálhigiénés szakember, nézd csak meg a "rólam" menüpontot. Ettől persze lehet színvonalas és helytálló, amit ír, de forrásként nem elégséges. Az már inkább, amit a kérdező linkelt a 6.-ban, mert elvileg a psychology today-t szakemberek írják.

2020. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én 22 évesen is képtelen vagyok megítélni mi vagyok, akárhány leírást olvasok el, nem tudnám határozottan azt mondani hogy az vagyok.
2020. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanultam pár évig pszichológiát, de már akkor is világos volt, szóval elég fiatalon. Egyébként szerintem a legtöbb ember a skála közepén van valahol, jóval több ambivertált ember van, mint "színtisztán" extro- vagy introvertált. A szélsőségek mindig ritkábbak, a legtöbb emberben megvan valamilyen szinten mindkettő :)
2020. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!