Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább introvertált vagy...

Inkább introvertált vagy extrovertált vagy?

Figyelt kérdés
Ha in/ex akkor miért?

2017. ápr. 1. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább in-. Leginkább abból veszem észre, hogy a társasági élet hamar lemerít, ilyenkor szeretek visszavonulni, és egyedül lenni sokáig nem okoz gondot, gyakran igénylem is.
2017. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább introvertált vagyok. Kevés ember van körülöttem, akiben megbízom, és úgymond kifejezetten barátaim nincsenek, inkább ismerősök. Soha nem szerettem, hogy van több száz haver, megyek ide-oda bulizni velük. Inkább természetjáró, vagy más programokra szeretek eljárni, koncertre is, akár egyedül vagy ismerősökkel. Ha lehet így fogalmazni, kinőttem a korosztályomat, "idő előtt".
2017. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom egyértelműen kijelenteni,hogy extrovertált,de inkább az mint introvertált.

Ezek igazak rám ami az extrovertált típusba sorol: Szeretem magam gyakran sok emberrel körülvenni.

Könnyű engem eltéríteni.

Könnyen megközelítem az embereket és teremtek új kapcsolatokat.

Gyakran hozok impulzívan döntéseket.

Azt szeretem a legjobban, ha a történések központjában vagyok;

Sosem hagyok másokban kétséget afelől, hogy mire gondolok és mi az álláspontom.

Érzéseim élénkek és spontánok, akárcsak én magam.

A problémáimat szívesen beszélem meg másokkal.

Ezzel szemben az introveltáltakra jellemzők közül ezek igazak rám:Fontos, hogy sok időt tudjak egyedül tölteni.

A nagy partik nem igazán nekem valók. Több örömet jelent számomra egy néhány jó baráttal töltött nyugodt este,vagy a párommal.

Szívesen töltöm a szabadidőmet egyedül, ábrándozással.

2017. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

De nagy divat lett ennek a két nyomorult idióta idegen eredetű szónak a használata.Minden nap vagy tízszer lehet olvasni ezekkel a szavakkal kérdéseket.

Ez ilyen homárdivat lett

:)

2017. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
16:49 Köszönöm az értelmes és kedves válaszodat,igazán okos lehetsz úgx,hogy az éjjel nappal budapesten nevelkedtél:D
2017. ápr. 1. 17:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kedves utolsó válaszoló,hogy te nem igazán hallottál ezekről a szavakról máshol,csak a gyakorin. De pl akik olyan iskolába jártak,ahol tanítanak pszichológiát,ott azért találkozik ilyen kifejezésekkel az ember. És nem konkrétan egyetemre gondolok,hanem pl én sima szakközépiskolában tanultam ilyeneket.
2017. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

4-es vagyok.

Igazad van,válaszolok.

Én inkább introvertált vagyok,de igazából lettem.

Már az "idősebb" korosztályhoz tartozom,rengeteg barátom volt anno,de sajnos a széleskörű média megjelenésével teljesen el pronyósodott a társadalom szinte az egész világon,pont ezért van tele a TV műsor Éjjel nappal Bp-tel,és a hasonló igénytelen szenny műsorokkal(amiket abszolút nem nézek),mert el lehet adni.

Én nem akarok ebbe a rétegbe tartozni,ezért lettem kissé befelé forduló.Vannak barátaim,meg rendes kollégáim,de nem sokan.Ha valakiben megérzem a tipikus proller tulajdonságokat,azonnal nem barátkozom vele.Sajnos a társadalom túlnyomó többsége primitív,igénytelen.Az után mindenhol a szemét,a tömegközlekedésen csövesek,bűz,ócska járművek,a közlekedésben agresszív terepjárósok tolják a halál szélére a szabályosan közlekedőket,mindenhol a korrupció,és lehetne sorolni a végtelenségig,mennyire nem élünk már kulturált emberi életet.

Hát én ezért nem szívesen vagyok nyitott,és nagyon barátkozó,inkább élem a saját igényes életemet,rendesen becsületesen.

2017. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A magam részéről inkább in lennék. Szeretek magam lenni, jól elvagyok a magam társaságában, nem vágyom a nyüzsgésre. Sajnos (vagy nem?) sokaknak bejön a társaságom, így aztán rendszerint bukik a mutatvány. :-))
2017. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is introvertált vagyok. sokszor úgy érzem, vágynék a társaságra, de képtelen vagyok kapcsolatokat teremteni, barátaim száma csökken.
2017. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Introvertált teljes mértékben. Ilyen voltam mindig.
2017. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!