Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg arab...

Szerintetek tényleg arab férjem van vagy csak poén?

Figyelt kérdés
Az apósom állandóan azzal poenkodik, hogy ő arab meg tud arabul. De olyan szinten, hogy évek óta ez a téma nála visszajon. De nem merem megkérdezni tőle,mert annyira tabu az egész, hogy a férjem se tud róla semmit. Láttam egy rakat családi albumot, és én a fotók között nem láttam arabokat. Tény, hogy apósomnak barnasabb bőre van még barna szeme de nem tudom.. Arra gondoltam, hogy mi van ha tényleg az egyik felmenojuk arab lehet. Szerintetek?
2020. szept. 8. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rakj fel képet.

Innen honnan tudjuk?

2020. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor most mivan? Nem ertem a kerdest...
2020. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mered megkérdezni a FÉRJEDTÕL?

Aha

2020. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Es Farkas Lajosnak hivjak? Ha arab lenne, buszke lenne a gyokereire, a csaladjara. Ne keverjuk ide az iszlamot, lehet kereszteny, ateista. Nem hiszem, hogy barmifele titok lenne. Hulyeskedik.
2020. szept. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg mondjuk apósodat? És, egyébként ha arab is, akkor mi lesz? Elválsz?
2020. szept. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na kiderítetted?
2020. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!