Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincsenek hobbiaim/hobbim....

Nincsenek hobbiaim/hobbim. Mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Életem során számos hobbim és érdeklődési köröm volt, azonban ezek leépültek fokozatosan hosszú évek alatt. Ma már nincsenek hobbiaim, csak nyomkodom a telefonom és szörfölök a neten. Rossz szokásomról is letértem (dohányzás). Egyszerűen kiüresedett az életem. Úgy hiszem, mintha leépülnék, vagy leépültem az elmúlt évek alatt, amiatt mert nincsen hobbim. (csak munka és filmnézés, néha nap egy találka barátokkal, család, stb.) Szerintetek valami félre ment?


30F



2020. szept. 9. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

A magànyos hobbyk nem is gàz hogy nincsenek,bazokat en csak kenyszervselekvesnek tartom


Valamint jellemzö a tarsas hobbikban hogy csak akkor erez rà az izére az ember ha annak közösségében van.


Nemrég utaztam Kecskemetre.

Meglattam hogy a homokban röplabdàznak. Belegondolva nekem nem hobbym a röplabda de ha lennének haverjaim hozzà, suli utan en is velük tartottam volna.

Ugyanez vizisielessel. Az sem hobbym. De Valakikkel nagyon tudnàm azt is élni pedig.

Vagy megesett hogy egy baratommal ejszakaba nyuloan is pingpongoztunk egyre gyorsabbakat es hosszabbakat is vissza tudtunk egymasnak adni, volt benne vmi olyan flow, amit tudtam hogy csak egyszer tudom atelni mert nem jártunk oda, külön voltunk az életben amugyis. Màs meg nem tud pingpongozni.


Meg a horgaszas. En nö vagyok. Sehol nem is erdekelt. De baratokkal màr en is tükön ültem azon hogy mikor tünik el az uszo, meg lesz e vacsora :D

Ott is ejszakaztunk.


Olyan nem vàgyott, de megkapott es pozitiv élményeim lettek, hogy viszem magammal egész életemben mint nosztalgiàt.



Szoval mindez helyett ha csak rajtam mult volna a 4 fal közül ki sem dugtam volna az orrom sem.

2020. szept. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*azokat (a maganyos hobbykat)en csak kenyszercselekvesnek tartom
2020. szept. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is. Én is gáznak érzem. Kurzusokon, nyelvórákon, vagy idegenekkel ismerkedéskor mindig előkerül, hogy mit csinálok szabadidőmben. Kamuzok valamit mindig, mert nagyon kínosnak érzem, hogy semmi nem érdekel, csak a telefon nyomkodás, meg esetleg üres fejű, idióta youtuberek ripacskodása. Bele is fáradtam, hogy magyarázkodnom kell mindig. Sajnos olvasni is utálok, semmi nem köt le. Esetleg néha meg 1-1 sorozat vagy film, de az is egyre inkább trash kategória. Elbutultam, úgy érzem 🤷‍♀️. Nem tudom, hogy lehet ebből kijönni, mert néha belekényszerítem magam abba, hogy elkezdek valami értelmes szabadidős tevékenységet, de mindig otthagyom, mert nem érdekel egyszerűen.
2020. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Mondd, hogy telefonidomár vagy s ez fedi a valóságot;)
2020. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!