Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebookon gyászolás? Mi a...

Facebookon gyászolás? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Már régebben is történt ilyen, és elég furának gondolom az egészet.


Azért most jött elő bennem megint ez a kérdés, mert szüleim egyik barátjának a felesége váratlanul elhunyt.

Kirakott a férj egy posztot arról, hogy mikor lesz a temetés, és mindenkinek előre megköszönte, aki el fog menni. Ott írták neki, hogy részvétük, ami még oké.


Viszont az, hogy a saját idővonalára kirakják, hogy jaj nekik mennyire hiányzik, meg beállítják a hölgy képét (amin esetleg velük van), az szerintem már gyomorforgató.


Nektek erről mi a véleményetek?



2020. szept. 10. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mindenki máshogy dolgozza fel ezt a dolgot. Én sem értem a nyilvános gyászolást, de nincs jogom ítélkezni.
2020. szept. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahol okés, hogy valaki vállalja, hogy nemcsak a szuper érzését mutatja ki, hanem ha rossz, azt is vállalja.
2020. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mintha önmagàt sajnàltatnà.

Én is lattam olyat hogy tudatnak megosztanak halàlhirt temetés id.pontot, de ilyen önsajnaltatàssal nem talàlkoztam még sehol

2020. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy halálhír kiposztolása teljesen korrekt, de amikor valaki szomorú zenékkel és szívfacsaró, halállal kapcsolatos idézetekkel nyomja tele az idővonalát, azt már én is szimplán csak figyelemfelhívásnak, sajnáltatásnak érzem.
2020. szept. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt gondolom, amíg élt, addig "kellett volna" kitenni közös képet - ezt feltételezem nem tették, innentől eléggé teátrális, visszás az egész.
2020. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa, egyébként. Ha általam tisztelt híresség megy el, én is van hogy megosztok egy vele kapcsolatos posztot, de ha "igazi" ismerősöm, szerettem távozik, az nekem túl személyes ahhoz, hogy kitapétázzam a netre.
2020. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A halálhírt vagy a temetés idejét posztolni szerintem teljesen normális. Viszont facebookon siránkozni napokig,hetekig idézetekkel meg szomorú videókkal már tényleg csak önsajnáltatás. (off:a másik ilyen a szerelmi téma,ott is rosszul vagyok ha valaki facebookon éli ki a szakítását)

Nekem a facebookra se lenne kedvem felmenni nem hogy még posztolgatni mindenfélét. Bevallom még a fekete profilképet meg a gyertyás képet se tudom nagyon hova tenni,nekem semmi hangulatom nem lenne ilyesmihez sem.Persze erre még azt tudom mondani,hogy oké a korábbiakkal ellentétben.

2020. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!