Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pánikolós emberek idegesítőe...

A pánikolós emberek idegesítőek? Akik könnyen bepánikolnak különböző dolgok miatt

Figyelt kérdés
2020. szept. 11. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem, én is ilyen vagyok.
2020. szept. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, ha van olyan ember a környezetében, akinek a jelenléte megnyugtató, és nyugtatni képes kissé a másikat.
2020. szept. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
igen, nagyon
2020. szept. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Számomra igen. Főleg ha nem tényeken alapszik az aggódás. Volt egy munkatársam aki nagyon jó a szakmájában. Nehéz volt olyan embert találni aki közel azonos eredményeket hoz. Viszont hihetetlen toxikus módon aggódott. Komolyan egyszerűen volt, hogy megkértem vezessen inkább ő. Annyira nyomta a "hisztit" fizikálisan fejfájást kaptam tőle. Most 3 hónapja elment szülni ahogy elnézem a férjét nem sokat változtatott.
2020. szept. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sme.idegesítőek, de taszítanak. Csak rontanak a helyzeten, miközben én próbálom megoldani a helyzetet, még gátolnak is, pl mondják h szerintük mit kéne, vagy kérdezik mit csinálok és miért.
2020. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!