Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálnak engem az emberek...

Miért utálnak engem az emberek?mert van egy Kamionos vállalkozásom és jól megy és mindig megkapom hogy nekem milyen könnyű az élet az apámtól anyámtól bátyámtól és ismerőseimtől Amikor egy forintot nem adtak bele én magam értem el amit

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert irigyek :/
2020. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Az élet igazságtalan.

Valakinek pénz jut, valakinek szeretet.

2020. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Sajnos nem lehetsz mindenkinek szimpatikus. Nem tul jo ilyesmiken agyalni mert elveszi a helyet a sok pozitiv elmenytol. Nem tudom hogy van -e parod, vagy barataid akikkel ezt megtudod beszelni, de hozd fel nekik ezt a temat ha ugy erzed ennyire zavar. Az 'utalnak' egyebkent szerintem eros szo, valoszinuleg ahogy az elozo emberke is irta, irigyek es kevesnek erzik magukat amin a social media sem hiszem hogy segitene, mert mindenki csak a szepet es a jot latja es azt hiszik minden szenvedes nelkul elerheto, pedig ez nem igy van (valszeg olyanokat posztolsz ami esetleg kerkedesnek hat, csak azert irtam. DE en a helyedben nem magamban keresnem a hibakat, hanem inkabb korul vennem magam pozitiv es segitokesz emberekkel. Kezd valami uj hobbit, ahol mas embereket, mas nezopontokat ismerhetsz meg. Hallgass/olvass onsegito konyveket, kulonosen ajanlom Mark Manson : The Subtle Art of Not Giving a F**k (magyarul is leforditottak:

A "Lesz*rom" rafinált művészete) cimu konyvet. Life changing :)

2020. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem szoktam a pénzzel felvágni sőt nagyon sokat szoktam jótékonykodni!😊
2020. szept. 12. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, jótékonykodik!

Írj még, hadd istenítsünk!

2020. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fogadjunk, hogy hiába van pénzed, de szeretet nem vesz körül...
2020. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Látod kedves kerdezo, ez van itthon udv Magyarországon, arc nélkül mindenki csak negativkodik és szapulja a másikat. Remélem megoldodik a problémád, ne hallgass a sok hülyére,emelkedj felül ezen, ha pozitívan állsz hozzá negtalalod a normális embereket magad körül. Csak keress kitartóan mert hidd el vannak! Minden jót!
2020. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2023. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!