Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen emberrel mit csinálnál?

Egy ilyen emberrel mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akiben voltam olyan okos hogy megbíztam, és beszélgettem vele olyan dolgokról, amikről nem kellett volna. Ugyan akkor, a probléma itt kezdődik, hogy az illető az általam adott információkat nem hogy csak tovább adta, de volt olyan okos hogy azokat felhasználva a susnyásba tereljen, és most arra számít hogy majd én hozzá fogok fordulni segítségért,ami által ő majd erre hivatkozva segítséget akar majd kérni.


Az ilyen emberrel mit kezdjek? Vonjam le a tanulságot, és szevasz? Nem stílusom az amit ő csinált velem.



#barát #aljasság #Kiba.szas #Alátevés
2020. szept. 12. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szakítsad meg vele a kapcsolatot és ne foglalkozz azokkal akik piszkálnak a pletykák miatt.. az ilyen nem barát..
2020. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp az embertől függ. Mennyit jelent neked, számára te mennyit jelentesz. Ha tényleg ilyen rossz szándéka, mindenképp szakítsd meg a kapcsolatot vele. Titlsd le mindenhonnal, telefonszámát blokkold. Ha zaklat elég egy feljelentéssel megfenyegetni. Ha nem rossz szándékból adta tovább akkor talán megérdemel még egy esélyt. Azért gondolom így, mert én így jártam, pontosabban én voltam aki tovább adta az információt, de nem azért mert pletykálni szerettem, hanem féltettem a barátomat aki drogozni kezdett egy komoly megcsalásos szakítás után. Segíteni próbáltam csak neki, persze úgy érezte jogosan becsaptam és elárultam. De adott még egy esélyt utána, mert látta rajtam sajnáltam is, meg többet nem fordul elő, és csak az ő érdekét néztem. :)
2020. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Itt konkrétan erről van szó, amiről írtam. Jó szándék az nincs és nem is volt. Kibaszás volt a lényeg, hogy megszivathat végre. Tudod, le akart húzni a maga szintjére szegény, mert ő oda elsüllyedt ahova, és irigy mint a kutya. Mintha én tehetnék róla, miközben nem.


Story end

2020. szept. 12. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenképp kerüld el, ha látod a személyt gyakrabban is körülötted, ne is szólj hozzá. Csak sétálj el mellette. Ilyen embereket jobb teljesen elkerülni. Megmutatta milyen igazából.
2020. szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Kerüld el és szakits meg vele minden kapcsolatot. A tanulság pedig az,hogy senkiben sem lehet megbízni!Az emberek a saját érdekeikért és a pénzért bármire képesek. Sajnos tapasztalat.
2020. szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
5. válaszolónak: jobb lenne neki igen elkerülnie. De az hülyeség, hogy senkibe nem lehet megbízni. Igen is vannak akik nem csak magukkal foglalkoznak. Magam is ilyen vagyok, nekem is van barátom aki nem bizik benne, mert annyira sokszor átvágták. És évek alatt sose néztem nekem jó legyen, hanem neki. Csak ritkaság olyan embert találni. Nem véletlenül mondjág ritka az olyan ember, akire mondhatod igazi barátod.
2020. szept. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vond le a tanulságot és innentől fogva őt kerüld el, kimutatta a foga fehérjét és ő még véletlenül sem számít barátnak.
2020. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!