Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ilyen unalmas az...

Hogy lehet ilyen unalmas az életem?

Figyelt kérdés
Sajnos gyerekként azt gondoltam milyen jó lesz felnőttnek lenni. De rájöttem tök szar. Ráadásul minden unalmas, főleg a személyiségem miatt. Nem tudok barátkozni kapcsolatokat kialakitani. Annyira magamnak való vagyok. 4-5 sör se segít. Akinek nem ilyen a személyisége annak azért jobb egy fokkal. Unom már az életem, nagyon unalmas. Mit lehetne tenni? Nem nagyon tudok megmaradni sok ember közt se. De így meg minden unalmas nagyon. De azért gyerek sem lennék megint. Olyan mintha ez nem az én világom lenne, tudom hülyén hangzik. F

2020. szept. 13. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Van csomo maganyos nagyon szorakoztato dolog, csak keresgelni kell, sorozatok, filmek, prostik, drogok, utazas, stb amit akarsz ha penz hiany all az utadba penzt is lehet csomo szorakoztato modon szerzeni, de pl nekem mar ha kiulok egy parkba es iszok egy dobozos limonadet mar az is eleg oromot okoz, maganyks vagy itt az internet dumahatsz mindenap akar mas emberrel, csak kezdemenyezned kell.


Igazi kapcsolatot persze nehez kialakitani ha olyan vagy de az idot el lehet utni.

2020. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nincs egyetlen olyan téma, szűkebb szakterület sem, amely ne érdekelne. Mélyedj el benne/bennük jobban, és máris találtál elfoglaltságokat. Mellé mozogj, sportolj naponta 1,5-2 órát.
2020. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy olyan sokat veszítesz. Nekem vannak barátaim, minden hétvégén össze ülünk, brutálul hülyére isszuk magunkat, közbe dumázgatunk minden féléről, de aztán ugyan úgy jön a hétköznapi taposómalom. Szóval nem érzem hogy olyan rohadt kalandos életem lenne.
2020. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress valamit ami érdekel, tudom sablon válasz, de ezt kell tenni ilyenkor. Annyi minden van, kezd el őket kipróbálgatni. És amíg keresed az új hobbid, addig is lefoglal a keresés.
2020. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Még soha nem láttam leírva az "unalmas" szót ennyiszer :D


"4-5 sör se segít"


Hát ha csak a piálásban tudsz gondolkozni akkor tényleg unalmas vagy.

2020. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Enyém is unalmas, nem tervezek már semmit csak sodródom, iszom. Nem nagyon tudok tanácsot adni, azért mondtam, hogy tudd nem vagy egyedül.
2020. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!