Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet akkor tenni ha...

Mit lehet akkor tenni ha unalmas volt az életem bekerültem nem rég egy tarsaságba és mindenki mondja hogy meséljek vmit az életemről?

Figyelt kérdés

Elég uncsi életem volt ha a társas részét nézem,jó részt tanulás,kutyázás ment tavalyig (tavaly érettségiztem) Bulizni jártam havi 1x -2x. Voltam barátokkal itt -ott,de összeségében nem nagy kunszt az eddigi életem.Ősszel találtam munkát megismerkedtem ott egy lánnyal, barátnők lettünk.Ő általa bekerültem egy társaságba.Ők mindig annyit mesélnek hogy velük mik történtek/történnek jót,rosszat is mondanak.Én meg nem igazán tudok mit mondani,inkább terelem a szót.Pár hónap alatt ami olyan volt elmondtam már nekik.Most már kifogytam :/

Ilyen szituban mi a teendő ? Vmi tanácsnak nagyon örülnék:)


21/L


2014. jan. 13. 23:19
 1/7 anonim válasza:
Ha írsz privátot, beszélgethetünk.:)
2014. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát ha elmondod nekik hogy nincs más amit az életedről mesélni tudnál akkor beszéld ezt meg velük, vagy mondj sablon szövegeket, mesélj valamit az akkori napodról . Ragadjál ki valamit belőle és beszélgessetek arról. Esetleg megoldás lenne még ha te irányítanád a beszélgetést és akkor nem valószínű h felmerülnek ilyen kérdések.
2014. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tedd izgalmasabbá, hogy legyen miről dumálni. Külföldi nyári egyetemek, projektek, EVS, etb.


lol @ 1-es nyomulásán

2014. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyes,elkezdi nekem,megpróbál segíteni,de előbb mondjam meg hogy merre lakok -.- Aztán amikor közöltem,hogy semmi köze hozzá besértődött :DDDDDDDDDD



Nem jár senki egyetemre ebből a társaságból,mindenki dolgozik már.Anyagilag senki sincs a toppon.


Tök jól érzem magam velük,mert sokkal pörgősebbek mint én és így a szürke hétköznapokba színt,életet hoznak.Aminek én nagyon örülök.Van olyan amikor tök jól feldobódik egy téma arról beszélgetünk meg hülyéskedünk.Viszont legtöbbször sajnos mindig az jön elő,kivel mik történtek.Ilyenkor kicsit rossz,hogy nem tudok mit mondani,többször észre vették már rajtam szerintem,mert faggatni már nem szoktak,csak azt se szeretném,hogy totál unalmas ember legyek számukra.Szerencsére vicces lány vagyok,meg időnként vannak beszólásaim és talán ezért is szeretnek.


Már arra is gondoltam,hogy kitalálnék pár kamu történetet.Vagy csak kicsit átszínezném az egyik napomat.Nem tudom mit évő legyek,mert szeretem ezt a pár embert,meg a barátnőmet,aki igaz barátnőnek bizonyult.Ő tudja azért,hogy milyen életem volt,mert elmondtam.De ha többen vagyunk akkor nem mondhatja,jajj hagyjuk már őt stb az fura lenne.

2014. jan. 14. 14:21
 5/7 A kérdező kommentje:

2.

Az baj én nem vagyok egy olyan ember,aki irányítani tudna egy beszélgetést,max úgy ha mindig én kérdezősködök,bár ez talán nem is rossz ötlet :D

2014. jan. 14. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Színezd ki a napodat, ez jó ötlet. Valószínűleg ők is ezt teszik. Vagy beszélj közéleti dolgokról, esetleg színházról, filmekről, stb.
2014. jan. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy ők kiszínezik a történeteket,de amikor velük vagyok akkor is olyanok történnek,hogy ha azt mesélik el nem hinném :D

Csak átlagban ha nem dolgozok,itthon vagyok,reggel felkelek,kutyasétáltatás aztán netezek,házimunkát csinálok mást nem igazán.Nincsenek programok amikre megyek,mondjuk pénzem úgy sem lenne semmire.Meg azért barátnőmmel se lehetek napi 24-be, így is sokat találkozunk.

Egyszer már arra is gondoltam,hogy be megyek egyedül Pestre és bolyongok össze vissza,hátha történik vmi érdekes,de őszintén Pestre drága felutaznom,mellesleg jobb társasággal.

Arra is gondoltam,hogy régebbi barátokkal akikkel sajnos ritkán találkozok,mert máshol laknak,meg sokat tanulnak.Velük vmit össze szervezni,hogy több program legyen az életembe.Barátnőm is attól,hogy én vagyok neki,ugyan úgy találkozik régebbi barátokkal,barátnőkkel,haverokkal.Bevallotta,mostanság jobb szereti ha vele megyek,de nem tudok mindig vele menni.

2014. jan. 15. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!