Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert ccsinalta ezt az eddig...

Miert ccsinalta ezt az eddig jónak vélt barátnőm?

Figyelt kérdés
10 eve jóban vagyunk, havonta egyszer mindig osszejovunk, hol náluk hol nalunk. Az illető nő 50 éves én pedig 27. Nem rég kitanultam a kozmetikus szakmát és elkezdtem dolgozni benne, kb 1 éve és kezdenek is járni hozzám az emberek, eddig nem volt panasz. Már nem egy embertől hallottam, hogy a barátnőm azt hireszteli rolam, hogy én mennyire nem vagyok jó szakember és ne menjen hozzám senki. Persze ezt a szemembe letagadja. De nekem gyanús hogy ő hazudik. Miert csinálja ezt? Ő a spedicion dolgozik, szerintem nem. keres rosszul a határon de én sose mondtam az ő munkájára semmi rosszat soha. Miért ilyen velem?

2020. szept. 15. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Mit akarsz egy 50 éves nötöl?

Szerintem nem kellene vele bratyizni.

2020. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En csak azért kerültem képbe, mert a férjeink 15 eve baratok.
2020. szept. 15. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Kérjél pontosítást, hogy mit mondd, miben nem vagy jó. En tanulnék a híresztelésekből. Nem azt mondom hogy igaza van, és jogos hogy rossz híredet kelti, de ha már így van, akkor tudakold meg hogy miért, és javíts rajta (persze ha olyat mondd aminek van ertelme) Én speciel voltam mar olyan kozmetikusnál (bár nem tudom te mit csinalsz) aki 15 perc alatt kinyomkodott, valaki meg egy óra alatt. Inkább legyen egy óra, de legalább tényleg tiszta volt minden egyes pórusom az arcomon. Na most ha ez a 15 perces a barátnőm lett volna, persze megmondtam volna a szemébe, hogy jobban figyeljen oda, de lehet ez a nő meg olyan típus aki inkabb azt mondja másoknak hogy ne menjenek hozzad mert penzkidobas.

Vagy például műkörmös, volt aki úgy össze vagta a kezem, hogy majd minden ujjam vérzett, és még csak nem is fertőtlenített. És nem gondolta hogy ez kvra gáz, mert senki nem mondta meg neki, pedig több éve mukormozik.


Szóval a barátnőd lehet hogy csak nem a te szemedbe meri mondani hogy nem tetszik neki a munkád. De az is lehet hogy csak féltékeny rad, vagy soha nem is kedvelt és alád próbál ásni.

2020. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Na itt az idős barátnős panaszkodó. A nyáron még az volt a nyokorod, hogy ők gazdagok és dicsekedik neked.

Meddig akarod még elviselni és mindent kibeszélni róla itt idegeneknek??

2020. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi van??
2020. szept. 15. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!