Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőm Mercilon fogamzásgá...

A barátnőm Mercilon fogamzásgátló tablettát szed. Egy hónapja ccsináltunk terhességi tesztet kettőt is, mindkettő negatív volt. Viszont két hete elkezdett nőni a hasa. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez lehet a tabletta miatt, hogy hízik tőle négy hónap után, mert azóta szedi? Vagy egy hónapja terhes lenne és már látszana a hasa? A tablettákat mindennap bevette rendszeresen.
2009. dec. 25. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hónapos terhesség még nem látszik hason. Csináljatok most még egy tesztet, akkor kiderül hogy lesz e baba vagy sem... A fogamzásgátlóktól általában a legtönn nő hízik, így lehet hogy attól nőtt a pocakja.
2009. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mercilon mellett,vagyis 1 kihagyott tabletta mellett lettem terhes én is. Csináljatok ujabb tesztet!
2009. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 évig szedtem a mercilont,1x hagytam csak ki,terhes nem lettem!

Gyógyszer abbahagyása után 15 hónapra estem teherbe!

Szerintem ez alkati kérdés!

Azért csináljatok tesztet!

2009. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!