Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1éves kislányomat sajnos le...

1éves kislányomat sajnos le kell szoktatni a napközben szopizva elalvásról, este reggel maradhat csak napközben lenne muszály megtanulnia aludni egyedül. Ti hogy ccsináltátok?

Figyelt kérdés
Kislányom 1éves csak szopizás közben, alszik el nekem nyáron lesz lehetőségem pár órát dolgozni heti pár napot amíg apukájáva lesz,szeretnék addigra kialakítani egy új elalvasi rendszert.

2015. jún. 2. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Nem leszoktatni kell róla, hanem megtalálni az okot, hogy miért csinálja.

Ha kényszeresen le akarod szoktatni róla, annak lehetnek a későbbiekben olyan lelki eredetű következményei, amiket nem fogtok tudni, hogy mitől van, de van.

2015. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Mi cumisüvegre vàltottunk, azzal aludt el.
2015. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell feltétlenül egyedül elaludnia, ha apukája otthon lesz vele. Én az elválasztás után az ágyon ülve a karomban ringattam kicsit előre-hátra, nagyon könnyen megszokta, és még könnyebben meg fogja szokni, ha nem veled kell másképp elaludnia, hanem eleve az apukájával. A kicsik nagyon tudnak alkalmazkodni. A lényeg szerintem, hogy ha még arra van igénye, hogy babusgatva aludjon el, akkor nem kell erőltetni az egyedül elalvást, de persze lehet, hogy azt is könnyen el fogja fogadni, ez akkor fog kiderülni, amikor megpróbáljátok.
2015. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

1-es. Egy 1 évesnél hogy találnál okot, hogy miért csinálja? Náluk ez még természetes.

Szerintem nem árt neki ha fokozatosan vonod meg tőle, vagyis ahogy írtad, hogy reggel-este még kapna. Maximum nyugos lesz az első napokban az apjával, de majd megszokja. Ezért nehogy ne menj el dolgozni, ha van ilyen lehetőséged. Van aki pár hónapos gyerek mellől megy el dolgozni mert muszáj, és mégsem betegszik bele később a gyerek.

2015. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudni fogja hogy apával máshogy alszik el. Nálunk nagymama nagypapa apa is babakocsi ám alatt én cicin. Tőlük nem kéri :) 2 éves és régóta így van. Babar is tudni fogja te ne vedd el tőle!
2015. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
muszáj. J.
2015. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!