Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menszim előtt 1 héttel...

A menszim előtt 1 héttel elkezdtem pecsételni. 14-én kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Ccsináltam 3 tesztet, 2 medi-labot, és 1 pregimaxot. A 2 medi hajszál vékonyan 2 csíkos, a pregi egyértelműen negatív. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 12:39
 1/7 A kérdező kommentje:

sziasztok.nagyon szeretnénk már kisbabát,és olyat türelmetlen vagyok.vannak émelygéseim,pláne a kávétól,de a teszt nagyon elkeserített!

válaszaitokat köszönöm.

2008. febr. 20. 12:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes, hiszen még mindig nem jött meg:) Viszont a csalódás elkerülése érdekében, csinálj még egy tesztet, és ha az negatív (5 nap késés után kimutatja a teszt, ha van vmi), akkor sajnos nem valószínű, hogy babát vársz:(

Na add föl, és ne keseredj el:)

egy sorstárs

2008. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En is azt javasolnam,h csinalj egy uj tesztet,es a halvany csik is csik am.

Nagyon drukkolok,h babas legyel!!!

11 hetes kismama

2008. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
eccel azt akarod mondani hogy kettő teszt pozitiv,és egy negatív. vagy csak én értettem félre?
2008. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szia,nem értetted félre!2pozitív és egy negatív lett!gondolhatod,mennyire izgulok!!!
2008. febr. 20. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

sziaaaaa!!!!!

én is igy jártam..ne aggodj..bár bennem is van félsz.vettem 2 teszt csikot tartalmazo medilabot.kimutatta mind a kettö baromi halványan a terhességet aztán vettem pár nap mulva pipettásat hogy megismételjem és neg lett..elmentem dokihoz aki babát érzett6-7 heteset,max most vagyok 4 amugy.és nem látott semmit azt mondta várnom kell..valoszinü te is nagyon az elején vagy.aztán elkeseredtem és megjött.2 napra.bár a lányommal is menziztem.ma ismét medilab délután most apa látja a halvány 2 csikot..én csak erös fényben lehet rossz a szemem.reggel megismétlem és ha pozitiv akkor spuri a doki,.,.a mellem fáj nekem ..ne aggodj 2 csik az 2 csik.-.sipircelj a doki bácsihoz:)ha akarsz irj priovibe

2008. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs mármint másnap uh -n nem látott semmit,.:D
2008. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!