Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehetek ennyire érzékeny...

Miért lehetek ennyire érzékeny kényes ,puhány??

Figyelt kérdés
az életben csomó dolgok pedig túlmentem 29 leszek még is ha leborotválkozok és magamra teszem az arcszeszt rendesen annyira csíp hogyan lehet másoknál is így lehet ez vagy csak én vagyok ennyire kényes?? lehet valmi baj van a ugye vér nem vállik vízzé már arra gondoltam .
2020. szept. 15. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nevelés, eddigi tapasztalatok.

Én is ilyen voltam, aztán erőt vettem magamon. Ne nyafogj, hanem edződj. Amúgy direktbe is lehet keresni a kihívásokat, fájdalmat, határaidat. Hozzá lehet szokni. Egy barátom egy időben a beton oszlopot rúgdosta a sípcsontjával. Évekig. Mindenki hülyének nézte. De most már nem lehet úgy megrúgni ( focizik), hogy fájjon neki. Mást a mentő viszi el, ő meg mosolyogva szalad tovább. Minél többet kibírsz, annál kevésbé leszel " kényes" . Persze gyakorolni kell.

2020. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem igaz ugyanis én jó pár évet ledztem koplaltam is 185 kg ról ledobtam 78 -ra fél év alatt valamivel több és csomó rosz dolgon keresztül mentem hidd el legnagyobb ellenségemnek sem kívánnám amin végigjártam de van most is rossz gondolatok stb és még is borotválkozástól mindjárt fáj szerintem ez a genetika gének
2020. szept. 15. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg nyafizás. ha nem az lenne, nem itt dramatizálnál a legnagyobb ellenségeddel, aki miatt belehalsz egy borotválkozásba...
2020. szept. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokak orulnenek, ha csak ennyi bajuk lenne. Amugy rengeteg valasztek van a piacon, valogass, aztan vmelyik majd csak bevalik.
2020. szept. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaja
2020. szept. 24. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!