Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek mennyire jönne...

Pasik! Nektek mennyire jönne be egy 16 éves lány, aki 168.5 cm 57 kg. Nem vagyok se kövér, se sovány, Viszont elég puhány testűnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl sportos, de biciklizni heti 3-4x szoktam. Szerintem nem szép, ha valaki nagyon ki van gyúrva. Létezik-e olyan pasi, akinek az ilyes lányok jönnek be, de ő nem duci és nincs is kigyúrva?
2017. júl. 8. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Valamennyire
2017. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Nekem igen, szoval írhatsz is rám! 17/F 😃
2017. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én pont az ilyen lányokat szeretem.

Én nem szeretem az atletikus izmos lányokat inkább a gyengébbeket (sőt az se zavar ha picit sovány). Az olyan cuki tud nekem lenni :D.

2017. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem a vekony fiuk tetszenek akik nem palcikak. :D
2017. júl. 8. 21:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Én meg 164 cm, 48 kg. Én se vagyok egy izmos lány és ennek örülök is. Az alkatom viszont olyan, hogy seggem és a combom kicsit nagyobb.
2017. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Alkatra jó. De lehet, hogy ha mondjuk meglátom az arcod, vagy beszélgetek veled 5 percet akkor egyáltalán nem fogsz bejönni.
2017. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Mennyire jönne be egy 16 éves? Mi a francról beszélsz te? Mi vagyok én, pedofil?


Eleve hogy kérdezhet ilyet egy 16 éves kisgyerek? Normális vagy te?

2017. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De mondjuk az is igaz, hogy nem feltétlen gyenge mindenki aki sovány...

Itt vagyok én "Soványan" (viszonylag magas vagyok az is igaz)

Pedig én 17éves vagyok és 5 éves korom óta folyamatosan sportolok 12évig versenyszerűen. Most is naponta lefutok minimum 15km-t, kondizok (most nem de hamarosan ujra elkezdem mert vizsgak miatt abbahagytam h tanulhassanak) mégse gondolná senki, hogy milyen fizikai állapotba vagyok amikor rámnéznek mert sovány vagyok... Aztán ha meg evfonyamba felmeres van tesin akkor meg mindenkit lenyomok, akkor látják h nem vagyok gyenge.

2017. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó. Gondoltam, hogy magától értetõdõ, hogy nem kiöregedetteknek szántam a kérdést.
2017. júl. 8. 21:22
 10/15 anonim ***** válasza:

#8

17F

2017. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!