Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én vagyok puhány vagy tényleg...

Én vagyok puhány vagy tényleg ilyen fárasztó?

Figyelt kérdés
Gyárban dolgozok és folyamatosan minden nap menni kell 3 műszakban, szombat vasárnap is rövidváltásokkal azaz max 4 órát alszok minden vasárnap-hétfő közt , ezalól ugye a délelőttből éjszaka a kivétel amikor kicsit több időm van. Ez a mai volt a 16. Napom most folyamatosan azelőtt volt 1 nap pihim 19 nap után. Más jól bírja a hasonlót? Nem út szélén kell lapátolnom de pakolnom kell szalagról illetve tempózni. Azt hiszek sokszor velem van a probléma mert ennél vannak nehezebb melók is. Ez a folytonos menés elég rossz :( vhogy javítható az állóképességem? 25/f
2016. szept. 2. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
edzéssel
2016. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

edzéssel, mert úgyis olyan sok a szabadideje...


én nem irigyellek, szerintem tényleg fárasztó

2016. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg fáraszto, de kibirhato.
2016. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te szépen ki vagy zsákmányolva. Nem normális dolog szabadnap nélkül dolgoztatni. Miért tűröd el?
2016. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és feltételezem, hogy papíron csak heti 5 napot dolgozol. Így ha kimegy egy ellenőrzés, mindent rendben találnak. Mert rendszeresen hei öt napnál többet dolgoztatni tudtommal törvénybe ütközik.
2016. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A gyári munkák általában ilyenek. És ha nincs elegendő pihenő nap, akkor az ember egy idő után elfárad, nem bírja. Én is azt mondanám, hogy sporttal javítható az állóképesség, de kérdezem én, lenen neked erőd sportolni, miután így lefáradtál? Többet ér, ha kipihened magad, és az évek alatt majd megedződsz. Sajnos ennél jobb munkát nem igen kap az, akinek nincs diplomája.
2016. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Azért azt ne mondd már, hogy normális és szokványos dolog az, hogy valakit szabadnap nélkül (esetleg havi 1 szabadnappal) dolgoztatnak! Dolgoztam én is gyárban, ismerőseim is dolgoznak és megvan a heti két szabadnap. A kérdező esetében egyszerűen rabszolgamunkáról beszélhetünk.
2016. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
felmondani és feljelenteni a céget ,ez a megoldás.
2016. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Utolsó adom :) Azért csinálják veled, mert nincs emberük aki csinálná. Figyelj én 5 nap 3 műszakot bírtam simán. Nem véletlen, hogy többet nem lehet, azt normális ember nem bírja. 4 óra alvással egyikből a másikba.. hát erről annyit tudok, hogy suli, hazajössz 3-ra, alszol amennyit alszol, mész tízre, reggel egy órára hazamész, onnan suli. Ezt kb. 2 hónapig bírtam, végül minden mindennek a rovására ment. Befejeztem mert leépültem benne. Szerintem te is fejezd be, akármennyivel többet kereshetsz egy koldusnál, ha rosszabbul vagy nála, akkor meg éri (?) Figyelj hagyd ott és senki semmi olyat nem tehet veled amitől nemtudm... xD éhen halnál vagy ilyesmi.
2017. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!