Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az szjg-ből (Szent Johanna...

Az szjg-ből (Szent Johanna Gimi) van olyan karakter, akinek az mbti tipusa entp?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 18:59
1 2
 11/19 anonim válasza:
0%

corztez szerintem ESTP

arnoldrol rogton az INTP ugrik be, de legalabbis INTx

kinga egesz bitosan valamilyen xxxJ, valoszinuleg ESTJ

reninel az INTJre szavazok

ugy kifejezetten ENTP nem ugrik most be, viszont arnold szemelyisege elegge tukrozi a "vitazo" szemelyleirast:D

2021. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Reni hogy lenne INTJ?
2021. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

jogos^^"

visszaolvasva fogalmam sincs, hogy miert irtam ra INTJt

2021. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
26%
Cortez! Eleve az xNTx-ek a realisták, Cortez szerintem eléggé az. Szerintem abszolút extrovertált, tehát már ENTx-nél tartunk, és a véleményem szerint ő kicsit olyan személyiség, aki abszolút spontán, mottója lehetne, az "Ahogy esik, úgy puffan" mondás. Kinga ENTJ, tipikus vezető személyiség, előre tervez, nem az érzelmei vezetik, teljességel intuitív alkat, bár itt is befigyel a Sensor tulajdonsága, hogy egy x dologból származik-e gyakorlati haszna? Nem a nagy egészet nézi, hanem részletenként. Arnold viszont INTJ, és ezt hadd ne részletezzem. Zsolti ESFP-nek tűnik számomra, szerintem ezt sem kell hosszabban kifejteni. Dave... ő inkább INTP, ehhez sincs sok hozzáfűzni valóm, jó, talán a T megkérdőjelezhető. Virág tipikus INFP, ez sem indokol bővebb kifejtést.
2021. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%

Cortez ISTP, nem ENTP.


Virág meg ISFP.

2021. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi (14es vagyok), Virágot elírtam, ő tényleg sensor. Viszont magyarázza már el valaki, hogy Cortez miért introvertált!
2021. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

az introvertált emberek azért introvertáltak, mert saját maguktól nyerik az energiájukat, és nem a többiektől. cortez szerintem magától nyeri az energiáját, attól függetlenül, hogy sok barátja van. gondolj bele. ha cortez nem lenne attraktív, akkor jóval kevesebb barátja lenne, mivel a könyvben leírtak alapján ő egy olyan tipikus 'jóképű vagyok, és emiatt népszerű is' srác. (i might be wrong tho) nekem ez jött le a könyvből.

pluszba én úgy emlékszem (régen olvastam már a könyveket lol), hogy cortez órák alatt pl jóval kevesebbet beszélt, mint mondjuk zsolti, aki szerintem egy egyértelmű Exxx.


ha valamiben nincs igazam, légyszi javítsatok ki^^"

2021. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2021. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem Dave ENTP, az ilyen "egoista" sznobok akik imádják a villogást, fényezni magukat és ha minden róluk szól általában ENTP-k szoktak lenni, és nem kevés utalás volt erre a könyvre. Bár lehet rosszul tudom. Tudom régi kérdés. A másik ilyen még az INTJ de az egyértelműen Arnold.
2022. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!