Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik a legszemet...

Szerintetek melyik a legszemetebb karakter ezek közül? Mindegyikük szadista volt a társaival, de ki a legutálatosabb? Nekem Kinga.

Figyelt kérdés

Draco Malfoy

Szatmáry Kinga

Tom Denem

Palpatine (fiatal)

Henry Bovers



2019. szept. 27. 16:30
 1/8 anonim válasza:
88%
Kinga szerintem azok számára szemét, akik nem olvasták végig az SzJG-t. De közel sem volt rossz. Reninek sokat segített.
2019. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy mindig feldobja a napomat, ha valaki belerúg Henry Bowers-be... De mégis mit várhatnék.
2019. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Kinga legfeljebb akkor szadista, ha nem értetted meg a karakterét.


Messze nincs olyan szinten, mint Henry Bovers, aki az én válaszom a kérdésre.

2019. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kinga legfeljebb akkor szadista, ha nem értetted meg a karakterét."


Valami hasonló vonatkozik Henry karakterére is, csak azon csodálkozok, hogy ezzel újat mondok.. Egyébként lehetséges legalább helyesen írni?

BOWERS

Vagy ez amolyan leminősítés akar lenni?

2019. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Henry Bowers: *gyakirlatilag pszichopata és brutálisan bántalmazza a társait*

Palpatine: *Sith nagyúr lesz, átveszi az uralmat az egész galaxis fölött és három tanítványa is van, akikből legalább egy hidegvérrel gyerekeket gyilkolt*

Tom Denem: *Voldemortként tucatjával gyilkolja az embereket*

Kinga: *beszólogat*

Kérdező: "Kinga a legrosszabb"

2019. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös ez nekem is sírva röhögős dolog. Mondjuk eddig azt se tudtam ki ez :D
2019. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinga nem volt szadista, viszont írtózatosan hiányzik a karakterfejlődésének kifejtése. Mert az elején valóban deviánsan viselkedett, később váltott át amolyan szigorúan védő karakterré. Valamitől zárkózott volt vagy meg akarta védeni magát tudatosan, s valamilyen lelki háttérből adódóan Renit is ellenségnek tekintette. Ha már Laura így felvezette, ezt meg kellett volna magyarázni a későbbi fejlődésével. Csak az a baj ezzel, hogy az SzJG-t egy habos sorozatnak tervezte és ezért semmit nem fejtett ki. Az is bántja a szememet, mikor Cortez már együtt volt Renivel és egy szóval sem állt ki mellette. Tartok attól, hogy ez példakép lesz. Mondom 32 éves fiúként.
2020. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pali1977 ***** válasza:
Miért, én csíptem Kingát. Igaz, maximalista, perfekcionista volt, de sokat fejlődött a végéig. Én is azt hittem, hogy örökké gáncsoskodik, de igazából csak szerette volna Renit a barátjának (ha emlékeztek az első napra) és sok hülyeségbe belehúzta, mint a "tüntetés" az udvaron :)
2023. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!