Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál félni amikor valaki...

Szoktál félni amikor valaki mellett ülsz, aki vezet?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor azért mert nem bíztál a sofőrben teljesen, vagy csak úgy általánosan félsz a sporotsabb közlekedéstől?

2020. szept. 16. 20:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
én igen. (nem mindig és mindenki mellett, de általában igen) jobb szeretem magam fogni a kormányt
2020. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Apám mellett ige, mert későn fékez, de mégis megállunk, pl.
2020. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem szeretek utaskent azzal foglalkozni, ki, hogy vezet. Ennek ellenere volt parszor, hogy majdnem kinyomtam a homlokfalat jobb1-ben.
2020. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Kicsi koromban nagymamám minden előzésnél eljezdett sikoltozni és nagyapám lábát markolászni.

Bennem örökre megmaradt az előzéstől, gyorsítástól való félelem.

Igaz, hogy csöndben vagyok, nem cirkuszolok, de pulzus, adrenalin dolgozik rendesen.


Én magam nem is tanultam vezetni emiatt. Rohadtul szégyellem, hogy ilyen balfék vagyok.

47 éves nő

2020. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%
Csak édesanyám mellett. Párszor már majdnem letéptem a kapaszkodót. Teljesen kihalt utakon 3. sebességben vánszorog, bezzeg ahol nagy a forgalom, meg kis utcákban nyomja a gázt. Pirosnál gyorsít, zöldnél óvatosan fékez. Lehet, hogy ő még másképp tanulta a kreszt, mindenesetre klasszikusan rossz sofőr.
2020. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

En is apa mellett.ö is késön fèkez.


Vmint egyik exem vezetett ugy, hogy mindig kivàgodott elözni, amikor jöttek szembe, es mindig a szembelevönek kellett észnél lennie és fékeznie.

Nem tudom, hogy az ex vagy vezetni nem tud e, bemérni szembejövöket ill tàvolsàgot, vagy neki ez a màjer, hogy veszélyeztet màsokat.

Vagy a kettö együtt.

Vele többet nem ültem kocsiba nagyobb utakra, max vàroson belül ahol làmpàk vannak ès joval kötöttebb a haladàs.

2020. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

nálunk apám vezetett mindig, és nem vadul

amikor elől ültem nála, nem féltem

2020. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki mellett, de igen. Nekem a cégemnél volt több vidéki leutazás, hát basszus az egyik vezető mellett halálfélelmem volt úgy vezetett..:D A semmiből lefékezett és lehajtott a napraforgóföldhöz vagy evett és nem fogta a kormányt, stb. Egy másik meg szerette a sebességet és az adrenalint és elhagyatottabb területeken maxig tolta mikor nekem utazási betegségem van....:D


De a legtöbb ember vezetésétől nem félek, max attól, hogy rosszul leszek.

2020. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

exférj előzött mindig ész nélkül, féltem mellette

apám a másik véglet. a sárga lámpa előtt 600 méterrel már fékez..

2020. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Anyam nem mer mellem ulni :) Pedig baleseteim nem szoktak lenni de az igaz, piasan szoktam vezetni … mindig mondom is neki: ne aggodj mutter, az auto benzinnel megy :P
2020. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!