Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál félni amikor valaki...

Szoktál félni amikor valaki mellett ülsz, aki vezet?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor azért mert nem bíztál a sofőrben teljesen, vagy csak úgy általánosan félsz a sporotsabb közlekedéstől?

2020. szept. 16. 20:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer féltem, mikor egy olyan férfi mellett ültem, aki vezetés közben mma videókat mutogatott nekem a telefonján és nézte őket ő is, én szóltam neki, hogy szembe megyünk a forgalommal.
2020. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én saját magamtól félek, mert amikor rohadtul késésben vagyok, akkor is általában odaérek időben. :D Viccet félretéve, én egyedül após mellett félek, mert azt se tudja néha hol van és merre kéne menni, de a gázról le nem venné a lábát. Szerencsére már nem nagyon kell beülnöm mellé.
2020. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Van amikor felek, de ez inkabb csak a fektavok mas bemerese vagy a megengedettnel kicsit nagyobb sebesseg eseteben fordul elo. Ezek is valoszinuleg azert vannak mert eleg sokat vezetek s fura szamomra ha nem en ulok a kormanynal.
2020. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
apámmal kell vigyázni, mert ha olyan dologra terelődik út közben a beszélgetés, amin felbssza magát, elkezdi bőgetni a motort, előzgetni, izmozni hogy ő milyen menő ember (de legalább egy jó autót vett volna a műsorozáshoz, aminek jók a töréstesztjei, nem egy szakadt daciát), csak úgy rndom satufékeket nyom, ha a mögötte jövő túl közel jön... életveszélyes, szóval akárhova megy a család, kussban utazunk
2020. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukám testvérének a férje mellett szoktam félni. Ausztriában a szerpentines autópálya lehajtókon 100-zal szokott menni. Amikor mondtam neki hogy "neee", mégjobban begyorsított. Azt élvezi hogy mi félünk, anyukám testvére is megmondta.


Kicsit anyukám mellett is félek, mert mindig az utolsó pillanatban fékez, egyszer belém is jött sárga lámpánál amikor egymás után mentünk. Volt olyan is, hogy vezetés közben kereste a telefonját a táskájában a mellette levő ülésre átnyúlva. Akkor én nem voltam ott, csak mesélte.


Apukám mellett nagyon sokszor ültem régebben, de 2 éve mióta megvan a jogsim, nagyon keveset. Amikor késésben voltunk mindenkit előzgetett, meg 120-al ment 90 helyett. Mióta a saját autómmal járok inkább elkések, engem nem zavar, de akkor sem csinálok ilyeneket.

2020. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.

Az a fura, hogy soha nem féltem autóban, egészen 23 éves koromig amikor megcsináltam a jogosítványt. Akkor szembesültem vele, hogy milyen nagy nulla elvárások vannak és mennyire könnyen rászabadítanak a közutakra szinte bárkit.

Azóta félek az autóban, csak akkor ülök be ha mindenképpen elkerülhetetlen, akkor is csak más mellé.

2020. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%

A barátomnak most lett jogsija, hát olyan bátor mint az állat. Esküszöm azt hittem egyik kanyarnál hogy oké, most lehet autóbalesetem lesz, felkészültem rá. De elvileg jól vezet, biciklit is így nyomja, mint az őrült. Hát nekem szokatlan ez az energikus vezetés, mert mindig azt szoktam meg hogy csigatempóban vezet az apám.


De sokkal jobb az energikus, gyors vezetés, élvezem az adrenalint.

2020. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Unokanővérem barátja vezetése közben féltem (csak egyszer mentem velük eddig). Eléggé száguldozik, a váltásnál hirtelen engedi el a gáz pedált és hirtelen is nyomja meg, a kanyarodásai is hirtelenek, szinte rántja a kormányt. A körforgalmaknál sem lassít nagyon, meg igazából a kanyarodásoknál sem éppen.

Apánál néha, de láttam az előző válaszolóknál, hogy egyezik az ok, mert apa is később fékez. Nincsen belőle baj, de én például hamarabb tenném.

2020. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%

A barátommal utalok autópályán menni. Mindenkit letol az útról es nem tartja a követési távolságot. Ezen kivul jol meg biztonságosan vezet, de ettol agyfaszt kapok. Az apam ossze vissza váltogatja a sávokat, az anyam nem lat sötétben, en meg nagyon tapasztalatlan vagyok es benan vezetek.

Azt hiszem csoda csalad vagyunk mi igy 4-en...

2020. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Apám mindig az utolsó pillanatban fékez, ha megelőzik, akkor mindenáron visszaelőzi. Az a jó, amikor v.ki hasonlóan okos előzi meg, apám vissza akarja előzni, de a másik belegyorsít. Ilyenkor van hogy 130-cal előzi meg lakott területen belül...

A kuplungról váltásnál folyamatosan leugrik. Mikor az én kocsimat vezette, akkor mint akinek v.mit bizonyítania kéne.. Lakott területen, hideg motorral 150 is volt, két autó között átvágott (párhuzamos közlekedésre alkalmas úton), majd annyira a tükrökkel volt elfoglalva, hogy ha nem szólok, akkor belemegy az előttünk álló sorba.

Amúgy azóta ilyen, mióta meg lett a jogsim. Mintha meg akarná mutatni mekkora versenyző...

Mondjuk múltkor elküldtem a fa$zba... Mondtam neki hogy ez csak a szerencsén múlott, nem a vezetési képességein, meg ha már úgyis, akkor mondtam hogy jó lenne ha nem rugná szét a kuplungot.

2021. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!