Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már abban a korban vagyok,...

Már abban a korban vagyok, hogy saját szobára van szükségem. Hogyan lehetne saját szobám?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 05:03
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk megbeszéled a szüleiddel? Vagy mit kéne itt tennünk, megadod a szüleid teloszámát is hívjuk fel őket?
2020. szept. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért erősen függ attól, hogy hány szobátok van és hányan laktok ott. Nem hiszem, hogy a szüleid építenek neked gyorsan egy új szobát. Főleg ha az ötödiken laktok.
2020. szept. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Emlékszem, egy időben én is erősen vágytam saját szobára, akkor csesztettem is vele a szüleimet. Végül nem lett, mert nem volt egyszerűen megvalósítható.


Évek távlatából visszagondolva akkor feleslegesen aggasztottam vele szegény szüleimet - óriási munka lett volna a házban egy másik szobát erre a célra átállítani, és amúgy is heti öt napot a kollégiumban laktam. Végül semmi kárt nem szenvedtem miatta. Egy rövid ideig zavart a dolog, de utána elfogadtam, hogy nekem így van, megszoktam, és már nem volt vele semmi bajom.


Szóval gondolj a szüleidre is, sokszor nagyon nehéz egy ilyet megteremteni, akár anyagi, akár idő, akár a ház kialakítása szempontjából. Természetesen mondhatod nekik, de légy velük megértő. Ebben az életben nagyon sokszor meg kell elégednünk a kevesebbel, kompromisszumokat kell elfogadnunk - ez később is így lesz.

2020. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tesóval vagy egy szobában akkor esetleg egy karton, mobilis falat betehettek. Viszont ha nincs plusz helyetek, akkor mást nem nagyon tudtok csinálni :/
2020. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Koltozz el es lesz sajat szobad sajat rezsivel:)
2020. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy senki sem emlékszik erre a régi kérdésre :/
2020. okt. 3. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért is kéne emlékezni rá?
2020. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt régen egy ilyen kérdés, ami több, mint 300 választ kapott :D Amíg nem törölték :(
2020. okt. 3. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azert irtad ki h kapj ennyi valaszt?

Akk tudtal szemezgetni a valaszok kozott nem?!

2020. okt. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!