Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Reggelente wc-n szellentek.Egé...

Reggelente wc-n szellentek.Egész nap nem kell de este mikor lefekszem igen,inkább vissza tartom a párom előtt.Ti hogyan oldjátok meg? Elkerülhető hogy ne este kelljen ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 12:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hangosabban mosogatok.
2020. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki a mosdóba és engedd ki. Egyébként, ahogy elalszol, úgyis kijön, mert akkor már nem tudod kontrollálni :D
2020. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Az egész nap elfogyasztott kaja este emésztődik meg igazán, lefekvés előtt. Én azért nem mentem este tornázni közösségbe, mert ugyanez volt a gondom, bármit is ettem. Elég kínos lett volna.
2020. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
48%
En direkt fingok egy nagyot es felemelem a takarot a feje fole hogy erezze :D
2020. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Ne tartsd vissza. Az az igazi parkapcsolat ahol mar egymas elott nyomjatok XD
2020. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy vissza tartom,és utána nehezen távozik. Mire kiérek a mosdóba stb. Felfúvódik és beis görcsöl a hasam.

Így elég rossz hangulatú estéink vannak.

2020. szept. 17. 12:36
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom,hogy menj ki a wc-re, mert hát hol máshol természetes ez ha nem a wc-én.

Persze vannak helyzetek,mikor csak úgy kiszaladnak a szelek,de nyilván ez nem egy váló ok,mindenkivel előfordult már.

2020. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Milyen messze van az a mosdó, hogy sokáig vissza kell tartani, hogy odaérj? :D

Próbáld ki az Espumisant, vagy valami hasonlót. Csökkenti a puffadást, a belekben közömbösíti a gázt.

2020. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartod vissza? Durrogtasd körbe a szobát, hadd szóljon, mint az ágyúsortűz. Röptesd a sunyi galambokat, akár a papírsárkányokat.
2020. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, minden párkapcsolatban el kell érkeznie annak a pontnak, amikor megkötitek a fingpertut az egészségetek és a jóllétetek miatt. Ha a párod nem tud tolerálni egy természetes folyamatot, akkor nem elég érett ahhoz, hogy együtt éljen egy másik emberrel. Sztem engedd el magad és röhögjetek rajta egy jót, meg szívassatok egymást. Persze ha inkább az a laposbudos fajta vagy, akkor inkább menj át másik szobába, hogy ne fulladjatok meg :D
2020. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!