Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek milyen az esti rutinja?

Kinek milyen az esti rutinja?

Figyelt kérdés
Írd oda fiú vagy lány:)

2020. aug. 13. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Átveszem a pizsit, elmegyek pisilni, és lefekszem. Ha frissen mostam hajat, akkor még meg is szoktam fésülködni.

Vagy pontosan mire gondolsz, honnan kezdődik "az este"?

2020. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Picit előbbről, ez
2020. aug. 13. 22:20
 3/10 A kérdező kommentje:

ez olyan nagyon alvás előtti

Ha pl eln

2020. aug. 13. 22:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Najo neharagudj folyton elküldi valamiért:/
2020. aug. 13. 22:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Na szóval kicsit előbbről, ez olyan nagyon alvás előtti. Ha pl elmégy aludni 11kor akkor olyan 8 körülre gondolok. Egy pár órával előtte:)
2020. aug. 13. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

vacsora, film/sorozat/könyv, közben a vőlegényemmel beszélgetünk, fürdés, fogmosás, alvás.

van, hogy estefelé még barátokkal összeülünk kicsit, megiszunk 1-1 fröccsöt/bort, beszélgetünk, esetleg vacsizunk is.

2020. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
menni akarok aludni, de nem megyek, így nem alszok eleget, így fáradt vagyok másnap, így rosszabb az önkontrollom és még később megyek el aludni hiába vagyok fáradt és így másnap még fáradtabb vagyok, amitől még rosszabb az önkontrollom és stb
2020. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vacsi, fürdés, fogmosás utána még gépezek és ennyi.
2020. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem össze vissza éjjeli bagoly vagyok, tegnap is vagy 4 kor aludtam el :D zene hallgatas, netezes, furdes, film nezes, ha meg ehes vagyok eszek, azutan fogmosas, kiszoktam fesulni a hajam, meg mosom a szemem hogy ne legyen csipás meg tiszta legyen, ajapokolot hasznalok a szamra, meg tonikal at torlom este es alszok ha tudok xD
2020. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha itthon vagyok: A napi takarítás/főzés, vagy egyéb dolog után "pihenek" kicsit, nézem a tv-t, talán edzek is, ha van kedvem, közben írogatok a párommal, este általában, ha otthon van, akkor játszunk egy-két meccset, észbekapok, hogy már megint késő van, készítek valami ételt, és eszem, talán nassolok is, iszom egy kakaót/teàt, nyelvet tanulok, gyakorlok a hangszeremen, fürdök, még talán nézek egy filmet is, vagy egy sorozat részt, és alszom.

Ha a páromnàl vagyok: Ő nem nagyon alszik éjszaka, inkább reggelre alszik el, szóval általában fent vagyok vele reggel 6-7-ig, addig elvagyunk, fogat mosok, eszünk és alszunk.

Ha iskolából jövök haza: Este 11-re érek haza, fürdök, eszem, tv-zek, tanulok, gyakorlok, alszom.

2020. aug. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!