Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok késő este, éjszaka...

Szoktatok késő este, éjszaka az utcán sétálni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mostanában gondoltam, amikor a járvány miatt szigorítások, kijárási korlátozások és lezárások vannak, hanem "békeidőben".


Kerültetek már necces szituációba?

Biztonságos szerintetek éjszaka kint lenni?



2020. ápr. 27. 10:54
1 2
 1/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
77%

Egyedül nem. Zaklattak már engem eleget ahhoz, hogy ne keressem a bajt, még falun se. Most BP-n még annyira nem mernék egyedül.

A férjem 206 cm magas, és 120 kiló, volt sportoló, mellette jó érzés, hogy inkább tőle félnek, és nem nekem kell félni :D

2020. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok kint gyakran éjszaka, csak amikor muszáj, például hajnalban indul a vonat, késő éjjel érkezik meg, vagy egy rendezvény úgy ér véget hogy belenyúlik az éjszakába (ez ritka, mert kultúrált rendezvényre járok). Egyszer betalált egy prosti, de elhajtottam (van feleségem, nekem ő elég). A belvárosban van pár részeg alak Budapesten, de nagyon veszélyes helyzetet nem láttam. Ennek ellenére mégis a nappali kijárást preferálom.
2020. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Szoktam. Megyei város. Eddig egyszer volt gond. Megrázó élményben volt része a jóembernek.
2020. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Csoportos buszos utazás miatt volt már olyan, hogy éjszaka indult a busz, és értelemszerűen késő este az utcán voltam, hogy odaérjek, de nem kerültem még kritikus szituációba csak emiatt. Nem tartozom azok közé, akik jellemzően céltáblák, nem kötekedek, nincs nálam könnyen értékesíthető ellopható cucc, noname ruhákat hordok, ami esetleg értékesebb is, az a jellegéből adódóan nehezen értékesíthető, nem tudnának gyorsan túladni rajta.
2020. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
83%
Igen persze. De mondjuk erre felé nem para, mert falun lakom 😃
2020. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Szoktam, igen. Egyedül is, nőként. Budapest belvárosában is. Soha semmi atrocitás nem ért. Ehhez persze betartok néhány alapelvet: pl. ha tudom, hogy kint leszek az utcán egyedül éjszaka, akkor nem öltözöm kihívóan, és olyan cipőt veszek fel, amiben haladni is lehet, nem csak reprezentálni.
2020. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

milyen korlátozás van most az éjszakai kijárással...???


NINCS semmiféle megszorítás.

2020. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Balatoni srác^ ***** válasza:
78%
Igen. Kisvárosba élek.
2020. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok, és igen meg hajnalban is, mivel éjjeli műszakban dolgozom, amikor nincs koronavírus. Sajnos olyan már volt, hogy vártam a buszra, és egy kevésbé jól szituált férfi azzt hitte, hogy ringyó vagyok, és ajánlatot tett. Nagyvárosról van szó.
2020. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
nem, mert no vagyok, es nem kockaztatom hogy megeroszakoljanak vagy megoljenek
2020. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!