Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pár hét leforgása alatt...

Pár hét leforgása alatt szinte teljesen megszűntek az érzelmeim. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem érdekel senki és semmi. Nem tudom, hogy miért. Látom, hogy másoknak ez fáj, de még ez sem hat meg igazán. Egyáltalán nem ilyen ember voltam, pont ennek az ellenkezője. Nem történt semmi mostanában, ami ezt a változást indokolná.

2020. szept. 18. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg depresszió?
2020. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam depressziós régebben, de ez más. Még rosszul sem érzem magam.
2020. szept. 18. 14:37
 3/7 TR75 ***** válasza:
Kiégés (burnout szindróma)?
2020. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, de nem tudom, miért most. Ami indokolta volna, az jóval korábban volt.
2020. szept. 18. 14:40
 5/7 TR75 ***** válasza:
Egy darabig tartottad magad, nem foglalkoztál a dologgal, aztán ez lett az eredménye. A kiégés nem azonnal jelentkezik, hanem "halmozódnak" a hatások, és úgy csúszol bele, hogy egyszer csak ráébredsz, már nyakig benne vagy.
2020. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Valamelyes érdekel, mert különben nem írtad volna ki a kérdést, csak gondolom el vagy fáradva.
2020. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Az égiek lekapcsoltak, hogy ezzel az éneddel szállj szembe az élettel. Nálam az volt, hogy elértem olyan állaootba, ahol nem tudtam negatívot érezni, sőt nagyon emelkedett voltam. De ez egy tudatállapot volt. Egy hangulat, aminek sosem vokt vége. Ezért lekapcsoltak fentről. Azóta csaknpillanatokra tudok tudatállapotokat elérni.


Ne foglalkozz vele különösebben. A miértekkel még annyira ne. Élj tovább így, amit eddig elsajátítottál az érzelmeiddel, azt most újra érd elbérzelmek nélkül. Pl nem hat meg, hogy ez nekik fáj, de tudod hogy ez nem jó, azért teszel ellene. Mármint nem az érzelem témában, hanem beszélsz velük, még ha nem is érzelmesen.

2020. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!