Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi késztethet...

Szerintetek mi késztethet arra hogy valki rendőrnek mennyen??

Figyelt kérdés
Mi késztethet arra a pénz nem hiszen hiszen nem keresnek annyit de mégis mindent betartani figyelni vagy akár vámosnak hogy hogy kontrolálni tujdák hogy rendesen végezzék a munkát hiszen nincsenek halálraítélve ennyi inni cigizni meg lehet nem vagy hogy gondolkoznak vagy csak én gondolkozok rosszul???
2020. szept. 20. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Menjen.
2020. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is rendőr szerettem volna lenni, tetszik a munka, bár főleg a nyomozói rész, fogalalmam sincs, hogy lehet oda bejutni, nem is ennek tanultam, de szerintem egy jó munka ez. Van rokon, ismerős is, aki az, nem isznak, nem cigiznek, nem prolik
2020. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
aha
2020. szept. 20. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Pl. ha rossz élmény éri gyerekkorában, vagy egyszerűen szeretne hozzájárulni az emberek biztonságához, teljesen mindegy. Valaki meg orvosnak, tűzoltónak, vagy boncmesternek megy... Örülj, hogy vannak ilyen emberek. Majd talán egyszer hálás leszel a rendőröknek is.
2020. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó a helyesírásod!

Nekem a barátom 8 évig rendőr volt, szerette is csinálni, de a fizetés nulla volt még túlórákkal is. Tehát a lelkesedést szépen kiölték belőle.

Ezt az ivós, cigizős mondatodat meg abszolút nem értem.

2020. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Volt valami negatív dolog az életében, és ezért megesküdött rá, hogy a bűnt fogja üldözni.
2020. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Menjen
2020. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt mondod azért szerintem ez hülyeség
2020. szept. 20. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is hulyeseg a negativ elmenyre fogni. Szerintem csak az tetszik neki hogy szituaciokban elnyomhatja a masik embert mert rajta egyenruha van. Azt meg hogy a kisembert vedje azt felejtsd el! Nem szoktak ok foglalkozni a kisemberrel ha foglalkoznanak nem lennenek olyan ratarti b*zik legtobben. Egyszeruen ebben a szakmaban akkor is nyer ha nem nyerne mivel senki nem akar bajba kerulni amiert szetcsapja egy rendor fejet!

Igy a kis egojanak biztos jolesik, hogy megmutatja. Senki sem kenyszeriti rendornek nem azert megy mert opyan nagy szukseg van az o munkajara a nagyvilagban. A legtobb rendornek baj van az agyaval!

2020. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!