Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a nagyon melegre mondja...

Miért a nagyon melegre mondja mindenki, hogy jó idő?

Figyelt kérdés
Mindíg mondják, hogy "jövőhéten jó idő lesz" meg ilyenek, ránézek a telefonra és 30 fokokat ír. De ez miért jó? Nagyon meleg van, izzadok, megdöglök a melegtől. Nem kellemesebb egy 15-17 fokos pulóveres idő? Olyankor sokkal több életkedvem van mindenhez, és szerintem hangulatosabb is a kicsit hidegebb, mondjuk felhős, esetleg esős idő. Sokkal több kedvem van ilyenkor kimenni sportolni meg hasonló dolgokat csinálni, mint a mindenki által emlegetett "jó időben".
2020. szept. 20. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értettem soha, és amikor valaki jó időnek hívja a kánikulát vissza szoktam kérdezni, hogy az mitől jó. Én a 20 fok körüli időt szeretem amikor pólóban is lehet lenni de mégse izzadsz meg csak úgy.
2020. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érden 3 hete esett utoljára , Szolnok és Békés megyében 4 hete . Ez aszály , a termések szikkadtak aprók izetlenek de méreg drágák .
2020. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni,aludni szerintem olyan 17-20 °C a legjobb.Aki strandra akar menni annak nyilván ez rossz idő.
2020. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan azért, amiért a horrorfilmekben is a sötét, esős, hideg idő a jellemző, nem pedig a hétágra sütő, fényes nap. A napsütést, világosságot a jóval azonosítják, míg az esőt, sötétet a rosszal.

Egyébként én is 20-25 fok között érzem a legjobban magam. A nagyon hideget sem szeretem (0-10 fok között)

2020. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem meg a 20-25 fok a jó idő. A 15-17 hideg. Mindenkinek más. De ez a 30 fok már nem olyan, mint nyáron, reggel, este már hűvös van. Szóval ilyenkor ezt is bírom. A nyári 30-35 fokot én se szeretem.
2020. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 20-25 fok az optimálisan jó idő.


De szerintem az emberek 90%-a úgy van vele, hogy 20 fok felett már minden "jó idő". Nekem például a 15 fok már kevés.

2020. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Ezt én sem értem. Az Időkép posztjai alatt is sír a sok marha, mikor mondják, hogy hidegfront jön. Ja, nem lesz 36 fok, csak 38. Nem vagyok egy agresszív típus, de ilyenkor úgy meg tudnám őket csapkodni, mert tök idegesítő, hogy csak a 30,meg 36 fokban tudnak a strandon dögleni a parton, mert azt csinálják, 30 fok akatt meg már megáll az élet. Tök sokat hüledezünk ezen férjemmel amúgy...
2020. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak 28*
2020. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 17 fok, még nem puloveres id. Ma is 16 fok is volt, és messze volt még a pulover.


Válaszolva, fogalmam sincs..kíváncsi vagyok ha valami katasztrofa miatt a halál szélére sodródna az emberiség, ilyen 60 fokokkal, arra is azt mondanák-e, hogy jó idő.

2020. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!