Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha ezt látnád?

Mit tennél, ha ezt látnád?

Figyelt kérdés

Ha pl edzésből vagy sportból mennél vissza az öltözőbe és látnád, hogy a pénztárcádból szedi ki a tolvaj a pénzt?


A barátom így járt és még ő mondta a tolvajnak, hogy "bocsi" mit csinálsz te itt, az az én pénzem, add csak vissza. Visszaadta tudván, hogy lebukott és még megköszönte barátom, hogy "köszi".


Más azt mondta,hogy úgy elverné, hogy nem lenne belőle tovább embe. De utóbbiért jobban megbüntetnék a verőt mint a tolvajt. Mindenki más mást mondott.


Te mit csinálnál, ha látnád, hogy lopják a pénzed el?



2020. szept. 20. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én egy házibuliban voltam anno, amikor mentem be a szobába a kabátomért. Akkor turkált benne valaki és szedte ki a pénzem. Mázlim volt, mert ha a taxiban veszem észre, akkor megszívom.


Simán kapott egy állast, amitől szerintem reggelig aludt. Utálom a tolvajokat.

2020. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A barátod jól csinálta.A "köszi" a végén meg attól függ,hogyan mondja.De gondolom ha már rászólt,hogy adja vissza,akkor nem "Nem baj,hogy megzavartalak? Nem akartam tapintatlan lenni" stílusban történt.
2020. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy megverném. Több, mint 25 éve folyamatosan foglalkozom küzdősportokkal, kidobó vagyok egy Szlovák night clubban, eléggé benne vagyok a gyakorlatban. Sajnos verekedések miatt több rendőrségi ügyem is volt, nem tudom kontrollálni magam, ha belémkötnek.
2020. szept. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!