Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok az egyetlen nő...

Én vagyok az egyetlen nő akinek a hosszú szakállról ( nem a rövid, max 4-5 centis, vagy borostáról beszélek) nem a férfiasság, hanem az igénytelenség jut eszembe?

Figyelt kérdés
Nagy divat mostanában még fiataloknál is, hogy ilyen mellkasig érő bozontot növesztenek. Nem tudom, olvastam valahol, hogy ez maszkulin, de számomra inkább igénytelen hatásu.
2020. aug. 30. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2020. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom igénytelennek, de nem tetszik.
2020. aug. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen én lusta vagyok borotv@lkozni,ezért van szakalam és bajuszom is, de nem érdekel, így is úgy is magányosan fogok meghalni.
2020. aug. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Számomra is igénytelen. Aki szakállat akar hordani, az nyírja vissza vagy nyírja le. Egy igazi szakáll dús, tömött. Minden más pinakaparó csak szánalmas. Akkor ezerszer a borosta/szőrtelen arc.
2020. aug. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2020. aug. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
U R D onlivan kiválasztott messiás fénylény
2020. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sörfőző szakáll :)
2020. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy szép szakállat ápolni kell, nem elég csak hordani.
2020. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem te vagy az egyetlen. Utálom amikor valakinek ilyen kócos a szakálla. A tesómnak hosszabb (kb. 6-7 cm), de ő fésüli, szakállbalzsamozza stb, és így egyáltalán nem tűnik igénytelennek. De akinek csak össze-vissza áll, hát az szörnyű.


Amit még nagyon irritál, amikor az arcukon nincs semmi szőr, csak az álluk alatt a tokájukon. Na attól falra mászok. :D

2020. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!