Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudom végérvényesen...

Hogyan tudom végérvényesen legyőzni a hiányérzetet?

Figyelt kérdés
A szerelemre, párkapcsolatra, házasságra van egy terv, ami 8 óra, mindent megold, többet nem hiányzik, a nagyszülők és én rossz viszonyára is, a kommunikációra is, a tanulásra és a munkára is, egyedül az egyedüllétre és az abban születő rossz gondolatokra nincs, nincs az a megtartó erő, ami egyszerűen lehetetlenné tenné ezt a folyamatot, ha ebben a dologban le tudom győzni és ez a folyamat teljesen leáll, semmiben nem lesz és az érdeklődés, tanulás, munkavágy örökre bennem marad, szót értek az emberekkel különösebb erőfeszítések nélkül és nem csak ideig-óráig leszek normális ember, hanem örökre

2020. szept. 21. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, mit szeretnél. Annyit sikerült kibogoznom, hogy kapcsolateremtéshez sok jó tanács van, de az egyedüllét elfogadásához meg semmi. És mivel nem tudod elfogadni, ezért nem tudsz dolgozni se, nem érdekel semmi, és boldogtalan vagy. Ezt akartad írni?
2020. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!