Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Naponta mennyi időt "gépeztek"...

Naponta mennyi időt "gépeztek" és tv-ztek összesen/külön-külön?

Figyelt kérdés

Moniltelefon nem játszik. Szabadidő jelleggel, kockulás, bambulod a tv-t stb.


Nekem csak munkahelyi laptopom van, tv-t meg havonta 1-2x kapcsolom be leginkább a többiek nézik vagy háttérzajnak megy. Telefonon 1-2 órát lógok a képernyőidő szerint de ez sok napi 5-10 percekből jön össze.


24F


2020. szept. 21. 21:09
A kérdező szavazást indított:
Kevesebb mint egy órát
1-2 órát
Több mint 2 órát
Függő vagyok (többi lent)
Egyéb
Nem szeretnék válaszolni (szégyellem/troll vagyok)
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én a szabadidőm több mint a felét a gép előtt ülve töltöm, az alvást leszámítva. Tévézni egyáltalán nem szoktam.
2020. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Huh mennyit gépezek?


Általában 8 órát a munkában és itthon mellé +3-4 -et.


Tudom ez durva, de hétköznaponként nem járok el és mivel interneten keresztül kommunikálok a legtöbbet így ez marad.


Tévé általában megy, ha itthon vagyok de leginkább háttérzajnak.



Telefon: Szerintem napi 1 óra maximum. (Reggel munkába menet és hazafele)

2020. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát összesen kb olyan 6 órát
2020. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Sosem tévézek, nincs is tévém. Kb. egész nap gép előtt ülök de ebből valami 3 óra az ami nem munka, hanem pl. facebook, böngészés, rajzolás, ilyesmi. A telefont nem igazán nyomkodom, heti 20 perc volt múltkor is a képernyőidőm.
2020. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-2 órát nézek tévét napi szinten, gép előtt pedig 2 órát ülhetek talán, de ez viszont nem mindennapos. Sajnos a telefon már ennél jóval több, talán van az 4 is, de próbálom csökkenteni.
2020. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!