Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi gyerekes,...

Miért van ennyi gyerekes, hisztiző, a saját kis primkó érzelmeiken túl látni képtelen ember?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az emberek zömével képtelenség normálisan érvelni, egy értelmes vitát lefolytatni. Nem tudnak szöveget értelmezni, nem tudnak minimálisan sem helyesen írni, nem tudnak gondolkodni, dobálják az írásjeleket ész nélkül, majd amikor egyértelműen a másik fél nyeri a vitát, elkezdenek személyeskedni vagy valótlanságokat állítani. Bevallom, egyre jobban rühellem ezeket az ösztönlény szinten mozgó egyedeket.
2020. szept. 21. 22:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%

Akik érvelés helyett manipulálni próbálnak? Meglepően jól beválik ez nekik nagyon sok embernél, a többit meg egyszerűen csak elkönyvelik hülyének. Zsákutcák az elme evolúciójában. Simán kikeveredhetnének ebből az értelmetlen kis kitérőből, de még ha esetleg tudni is vélnek valamit abból, hogy mi ment félre a gondolkodásukban (jellemzően persze vakfoltjuk ez kőkeményen), akkor is annyit fektettek már abba, hogy azok legyenek, amik, és annyira működőnek tűnik a saját felfogásukon keresztül szemlélve, hogy inkább betemetik saját magukat is megalapozatlan érvekkel, hogy miért ők az okosok.


Kezeljük helyén! Régen létezett ilyen, hogy falu bolondja. Olyan sose volt, hogy csak egy-egy legyen belőlük mondjuk száz emberenként, most meg még adják is egymás alá a lovat pl. a színvonalas facebook csoportjaikban. Ott persze, hogy ömlik az ökörség. Tekintsd a villámhárítójuknak ezeket, és fohászkodj kedvenc kitalált zsarnokodhoz, hogy ez jó sokáig így is maradjon!

2020. szept. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Népünk beteg, de ez az igénye.
2020. szept. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Mert az anyukájuk nem vett nekik gémer széket
2020. szept. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9%
Második vagyok. Van még az a mondás hogy olyan emberek jönnek ki egymással akik hasonló anyagi helyzettel rendelkeznek illetve azonos a gondolkodás móduk. Gondoltam még leírom neked. Szép Napot!❤
2020. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ó 11-es, nincs ezeknek annyi eszük, hogy manipulálni próbáljanak, jó, ha a saját nevüket le tudják írni helyesen... Nem annyira személyes probléma ez, csak még mindig, ennyi év után is meg tud lepni a félanalfabéta, gondolkodásra képtelen agresszív tömeg. Tegnap konkrétan szuperanyukba futottam bele, na az külön egy undorító kategória. Siralmas, kik nevelnek gyereket.
2020. szept. 22. 10:52
 16/20 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon jellemző, hogy (igaz, sután) érzelmileg vagy pszichológiailag hatni próbálnak az emberre ahelyett, hogy tényeket keresnének az érveik alá. Nyilván ha csak brute force tárgyilagosan próbálod visszafejteni a mondandójukat, akkor fel se tűnik, hogy az érv nélküli érv végül is mi akarna lenni. Ugye szükség se lenne a tárgyilagos értelmezésnél többre, meg azért nem is nagyon kellemes bekapcsolva felejteni az empátiádat, ha velük csacsogsz meredekebb dolgokról, és sokszor annyira primitív és átlátszó az egész, hogy nem is szívesen feltételezed, hogy szándékos és komolyan gondolja, inkább csak egyre fürgébben bebillegve próbálod nyugtatni magad, hogy ez "csak" egy jó dörzsölt troll jól megkomponált arculata lehet...
2020. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen, sokan vannak ilyenek is, de ezek tényleg nincsenek ezen a szinten se. Nem, ezek tipikus hisztiző, proli szuperanyuk voltak, akiknek az érvelés abban merült ki, hogy én most megmondtam a véleményem és nem érdekel senki másé (sokkal okosabbaké), mindezt pocsék helyesírással és hatezer felkiáltójellel. Komolyan nem értem, ki az a hülye, aki ezeknek gyereket csinál.
2020. szept. 22. 22:32
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja, Karen? Ez asszem örök rejtély marad.
2020. szept. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Tényleg, a Karen, teljesen elfelejtettem valamiért ezt a kifejezést! :D Na igen, tipikus Karen nőkről van szó, ebben a szóban minden benne van. Komolyan, az egyik legrosszabb embertípus, akivel találkozni lehet, ez tényleg elhiszi, hogy csak ő, csak az ő kölke és az ő véleménye van a világon, amit csak proli stílusban, hisztizve tud közölni majd megsértődni látványosan, ha leoltják. :D
2020. szept. 23. 09:44
 20/20 anonim ***** válasza:
Az eddigi legjobban illeszkedő megoldásjavaslat asszem a "ki kell sámfázni a ráncos csizmát". Csak ez ugye ritkán sikerül, főleg mert nyilvánvalóan elég veszett rodeónak ígérkezik.
2020. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!